Konu: galaxy note 9 - Sayfa 4

Samsung Galaxy Note 9 başkan DJ Koh’un elinde görüntülendi

Galaxy Note 9'un resmi tanıtımına sayılı haftalar kala bu üst sınıf Android telefonuyla ilgili sızıntılar ve dedikodular epey artmaya başladı. Aslına bakarsanız, 9 Ağustos'ta...

Son Galaxy Note 9 sızıntısı: Ne çentik, ne de açılır kamera var

Şu anda var olan üst sınıf akıllı telefonlara baktığımızda, üç farklı tasarım eğilimi göze çarpıyor. Vivo NEX ve Oppo Find X'in içinde bulunduğu, neredeyse...

Galaxy Note 9’un fiyatı ve tanıtım afişi internete sızdı

Samsung Galaxy Note 9, bir aydan kısa bir süre sonra resmen gözler önüne çıkacak. 9 Ağustos'taki tanıtıma doğru geri sayım devam ederken, akıllı telefona...

Samsung Galaxy Note 9 ne zaman piyasaya çıkacak?

Samsung Galaxy Note 9'un üzerindeki örtünün ne zaman kaldırılacağı artık bir sır olmaktan çıktı. Güney koreli şirket, 9 Ağustos tarihinde ABD'nin New York şehrinde...

Samsung Galaxy Note 9 sızıntısı Note 8 ile benzer tasarımı doğruluyor

Samsung Galaxy Note 9, 9 Ağustos'ta resmen gözler önüne çıkacak. Bu tarihe doğru geri sayım devam ederken, cihaza dair yeni sızıntılar da ortaya çıkıyor....
- Advertisement -

Galaxy Note 9 için hazırlanan resmi kılıflar ön siparişe çıktı

Samsung Galaxy Note 9, 9 Ağustos itibarıyla resmen gözler önüne çıkacak. Ancak bu tarih gelene kadar akıllı telefona dair pek çok detay netleşecek gibi...

Samsung Galaxy Note 9 destek sayfalarını yayına almaya başladı

Samsung Galaxy Note 9, 9 Ağustos itibarıyla resmen gözler önüne çıkacak. Telefonun tanıtım etkinliğinde Samsung'un yapacağı duyuruların merkezinde ise S Pen adını taşıyan kalem...

Galaxy Note 9’un S-Pen kalemi Bluetooth ile daha fazla işlev sunacak

Samsung Galaxy Note 9'un 9 Ağustos'ta gerçekleşecek resmi tanıtımına daha birkaç hafta var. Ancak bu beklenen akıllı telefon ile ilgili önemli bir detayı da...

Dedikodu: Samsung Galaxy Note 9 hangi özelliklere sahip olacak?

Samsung'un amiral gemisi büyük ekranlı telefonu Galaxy Note 9'un tanıtım tarihi 9 Ağustos olarak açıklandı. Bu tarihte düzenlenecek ve yılın ikinci Galaxy Unpacked etkinliği...

Samsung Galaxy Note 9’un tanıtım tarihi belli oldu: 9 Ağustos

Samsung, 9 Ağustos'ta ABD'nin New York şehrinin Brooklyn bölgesinde düzenleyeceği tanıtım etkinliğinin davetiyelerini dağıtmaya başladı. Söz konusu etkinlik davetiyesinde doğrudan cihaz adı geçmese de,...
- Advertisement -

Samsung Galaxy Note 9 tanıtımı için 9 Ağustos ihtimali kuvvetleniyor

Samsung Galaxy Note 9 ile ilgili dedikodular oldukça uzun bir süredir etrafta dolaşıyor. Bu dedikodulardan birinde cihazın tanıtım tarihi olarak 9 Ağustos işaret edilmişti....

Samsung Galaxy Note 9 için 512 GB depolama alanı seçeneği sunacak

Samsung Galaxy Note 9 ile ilgili dedikodular, akıllı telefon resmen tanıtılana kadar kesilmeyecek gibi görünüyor. Bu dedikodular akıllı telefonundan tasarımından teknik kadrosuna kadar uzanıyor....

Samsung Galaxy Note 9 4000 mAh kapasiteli pille gelecek

Samsung Galaxy Note 9 ile ilgili dedikodu ve söylentiler son zamanlarda gündemde yoğun biçimde yer buluyor. Kısa bir süre önce akıllı telefonda dikey yerine...

Galaxy Note 9 kılıfı parmak izi tarayıcısının konumunu gösteriyor

Samsung Galaxy Note 9 ile birlikte parmak izi tarayıcısını arka panelin hangi noktasına ve nasıl yerleştireceği konusunda doğru tercihi yapacak gibi görünüyor. Note 9'a...

Yeni Samsung Galaxy Note 9 taslağı farklı bir arka kamera tasarımını gösteriyor

Galaxy S9 ve S9+'ın tanıtımından bu yana Samsung cephesinde gözler Galaxy Note 9'a çevrilmiş durumda. Güney Koreli şirketin müstakbel amiral gemisi telefonuna dair dedikodu...
- Advertisement -

Kamera Galaxy Note 9’un en güçlü yönlerinden birisi olacak

Samsung Galaxy Note 8, geçtiğimiz yıl 23 Ağustos'ta gözler önüne çıkmıştı. Şirketin bu yıl piyasaya süreceği Galaxy Note 9'u ise 9 Ağustos'ta tanıtması bekleniyor....

Tesla yeni tasarımla Model 3’ün üretim maliyetini düşürecek

Tesla Model 3'ün yeniden tasarımı için hazırlanıyor. Reuters'ın haberine göre, şirket çalışmaları "Highland" kod adıyla yürütüyor. Tesla'nın amacının üretim sürecinin sadeleştirmek ve gerekli parça...

WhatsApp kullanıcılarının kendilerine mesaj göndermesi kolaylaşıyor

WhatsApp kullanıcılarının kendilerine mesaj göndermesini sağlayan özellik dağıtıma çıktı. Bir tür hatırlatıcı işlevi gören bu özellik sayesinde kullanıcılar unutmamaları gereken şeyleri kendilerine iletebilecek. "Kendine...

Elon Musk ve Apple arasındaki gerilim bir tweet ile açığa çıktı

Elon Musk, Apple'ın bilinmeyen nedenlerle Twitter'ı iOS App Store'da "kısıtlamakla" tehdit ettiğini iddia ediyor. Bu, Musk'ın Apple'ın platformda "reklamları büyük ölçüde durdurduğunu" söylediği bir...

Galaxy S22 ve Z Fold 4’te fiyat fırsatı N11’de (Günün Fırsatları)

Yeni bir akıllı telefon satın almayı düşünüyorsanız ve bütçe konusunda herhangi bir limitiniz yoksa, Samsung'un 2022 model iki amiral gemisi telefonu N11'de indirimli olarak...

EN SON HABERLER