Teknoblog Telif Bildirimi

Telif Bildirimi

Teknoblog’da yazılan içeriklerin telif hakkı site editörlerine aittir. Bunun dışında firmaların logosu, ürün tanıtım fotoğrafları gibi bazı görsel materyallerde alıntılar olabilir. Ayrıca Teknoblog’da yer alan bazı haberler üçüncü parti sitelerden kaynak gösterilerek alınmıştır. Bunun yanında firmaların basın bültenleri de derlenerek sitede yayınlanmaktadır.

Teknoblog tarafından üretilmiş olan tüm yazılı, görsel ve etkileşimli çalışmalar, kaynak gösterilmek ve Teknoblog.com’a bağlantı verilmek suretiyle ve ticarî olarak kullanılmadıkları sürece kopyalanabilir, dağıtılabilir ve saklanabilir. Teknoblog içeriklerinin başka web sitelerinde yayınlanmasında yazının içeriğinin küçük bir kısmının alıntılanması ve geri kalan kısmının ziyaretçi tarafından okunması için Teknoblog üzerindeki kaynak sayfaya bağlantı verilmesi uygun görülür. İzinsiz kullanımlarda Teknoblog’un yasal yollara başvurma hakkı saklıdır.

Teknoblog.com – Bazı Hakları Saklıdır
Teknoblog.com’un içeriği Creative Commons Attribution 3.0 Unported License ile lisanslanmıştır. İçeriğin Teknoblog editörleri tarafından üretilmiş kısmı, atıfta bulunularak, ticari çalışmalar haricinde, değiştirilmeden dağıtılabilir ve kullanılabilir.

Creative Commons License
Teknoblog.com by Teknoblog is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 Unported License.
Based on a work at www.teknoblog.com.
Permissions beyond the scope of this license may be available at http://www.teknoblog.com/telif-bildirimi.