İNCELEMELER

Teknoblog olarak satın alma kararlarınıza yardımcı olacak teknolojik ürün incelemeleri sunuyoruz. Akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar, akıllı saat, kablosuz kulaklık, ses sistemi, hoparlör, televizyon, robot süpürge ve bunun gibi teknolojik ürünler için detaylı incelemeler hazırlıyoruz. Bu incelemeler sadece ürünlerin teknik özellikleri ile sınırlı değil, tam tersine, bu ürünleri günlük hayatta aktif biçimde kullanarak elde ettiğimiz deneyimleri ve yorumları aktarıyoruz. Ayrıca videolu incelemeler de sunuyoruz. Bu video incelemeleri ilgili inceleme makalesinde yer alırken, Teknoblog YouTube kanalına abone olarak ürün inceleme videolarımıza hızlı şekilde erişebilirsiniz.

Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Ürün inceleme videoları ve dahası YouTube kanalımızda

DİĞER TEKNOLOJİK ÜRÜN İNCELEME YAZILARI

Huawei Watch Fit 2 İncelemesi

Huawei Watch Fit 2 Huawei Online Mağaza'dan satın alın A100FIT2CPS koduyla 100 TL ek indirim (Active ve Classic modellerinde geçerlidir) SATIN AL Huawei; akıllı...

Xiaomi 12 Pro İncelemesi

Xiaomi 12 Pro inceleme yazısı ve videosunda 2022 model amiral gemisi Xiaomi Android telefonu ile ilgili detaylar ve yorumlar var.

Samsung Galaxy A73 5G İncelemesi

Galaxy A73 inceleme yazısında ve videosunda Galaxy A serisinin yeni ve üst sınıf üyesi ile ilgili fotoğraflar, yorumlar yer alıyor.

Huawei Watch GT 3 Pro İncelemesi

Huawei Watch GT 3 Pro Huawei Online Mağaza'dan satın alın A300GT3PROCPS koduyla 300 TL indirim A500GT3PROCPS koduyla 500 TL indirim (46mm Deri...

Keenetic Hero 4G İncelemesi

Yaz geliyor, çok yakında yazlık evlerin yolunu tutmalar veya karavanlarla tatil alanlarına seyahatler başlayacaktır. Son yıllarda bu gibi mekanlarda...

iPad Air 5 İncelemesi

iPad Air 5 inceleme yazısında ve videosunda 2022 model Apple tableti ile ilgili detaylar, yorumlar ve video yer alıyor.

Samsung Galaxy A33 5G İncelemesi

Galaxy A33 inceleme yazımızda Samsung A serisinin en yeni üyelerinden biri olan cihazla ilgili yorumlarımızı bulabilirsiniz.

Huawei MateBook 16 İncelemesi

Huawei MateBook 16 inceleme yazısı ve videosunda 16 inç ekranlı ve AMD Ryzen 7 işlemcili notebook ile ilgili yorumlar yer alıyor.

Samsung Galaxy Tab A8 İncelemesi

Galaxy Tab A8 inceleme yazımızda Samsung'un 10.5 inç 16:10 ekranıyla dikkat çeken tabletine dair detayları ve yorumları bulabilirsiniz.

Samsung Galaxy S22 Ultra İncelemesi

Galaxy S22 Ultra inceleme yazısı ve videosunda S Pen kalemli en yeni amiral gemisi Samsung Android telefonu ile ilgili yorumlar var.

iRobot Roomba i7 İncelemesi

iRobot Roomba i7 inceleme yazısında akıllı özellikleri ve yüksek çekiş gücüyle dikkat çeken robot süpürge ile ilgili yorumlar var.

iPhone SE (2022) İncelemesi

iPhone SE 2022 inceleme yazısı ve videosunda A15 Bionic işlemcili ucuz iPhone ile ilgili detaylar, yorumlar ve fotoğraflar var.

Huawei Nova 9 SE İncelemesi

Huawei Nova 9 SE Huawei Online Mağaza'dan satın alın ANOVA9SECPS kupon kodu ile 300 TL indirim SATIN AL Huawei, geçen yılın sonlarında çıkardığı...

Huawei MateBook E İncelemesi

Huawei MateBook E inceleme yazısında ve videosunda dönüştürülebilir formdaki tablet ve dizüstü bilgisayar ile ilgili yorumlar var.

Xiaomi FlipBuds Pro İncelemesi

Kablosuz kulaklık pazarı her geçen gün büyümeye devam ediyor. Akıllı telefon üreticilerinin büyük kısmının ürün portföyünde en az bir...

Redmi Buds 3 İncelemesi

Kablosuz kulaklık kategorisi, teknoloji dünyasının en hızlı büyüyen ürün kategorileri arasında yer alıyor. Artık hemen hemen her akıllı telefon...