İNCELEMELER

Teknoblog olarak satın alma kararlarınıza yardımcı olacak teknolojik ürün incelemeleri sunuyoruz. Akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar, akıllı saat, kablosuz kulaklık, ses sistemi, hoparlör, televizyon, robot süpürge ve bunun gibi teknolojik ürünler için detaylı incelemeler hazırlıyoruz. Bu incelemeler sadece ürünlerin teknik özellikleri ile sınırlı değil, tam tersine, bu ürünleri günlük hayatta aktif biçimde kullanarak elde ettiğimiz deneyimleri ve yorumları aktarıyoruz. Ayrıca videolu incelemeler de sunuyoruz. Bu video incelemeleri ilgili inceleme makalesinde yer alırken, Teknoblog YouTube kanalına abone olarak ürün inceleme videolarımıza hızlı şekilde erişebilirsiniz.

Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Ürün inceleme videoları ve dahası YouTube kanalımızda

DİĞER TEKNOLOJİK ÜRÜN İNCELEME YAZILARI

Huawei Nova 10 SE İncelemesi

Huawei Nova 10 Serisi, üst sınıf akıllı telefonlarda gördüğümüz; yüksek çözünürlüklü ve iyi bir görsel deneyim sunan ekran, yüksek...

Huawei Watch GT 3 SE İncelemesi

Huawei Watch GT 3 SE inceleme yazısı ve videosunda Huawei'nin Türkiye'de satışa çıkan yeni akıllı saati ile ilgili yorumlar var.

Samsung One UI 5 inceleme

Samsung, her geçen Android sürümüyle birlikte, One UI kullanıcı arayüzünün yeni sürümünü dağıtımına çıkarmayı daha da öne çıkıyor. Geçen...

Huawei Mate 50 Pro İncelemesi

Huawei Mate 50 Pro inceleme yazısı ve videosunda en yeni Huawei amiral gemisi telefonu ile ilgili detaylar ve yorumlar yer alıyor.

TCL 30 SE İncelemesi

TCL bütçesini düşünen, bununla birlikte bir akıllı telefonda mümkün olan en iyi özelliklerin bulunmasını isteyen tüketiciler için fiyat-performans oranı...

Oppo A96 İncelemesi

Oppo A96 inceleme yazısında Türkiye'de yeni satışa çıkan orta segment Oppo Android telefonu ile ilgili fotoğraflar ve yorumlar yer alıyor.

Huawei Nova 10 İncelemesi

Huawei Nova 10 inceleme yazısı ve videosunda Türkiye'de yeni satışa çıkan Huawei telefonu ile ilgili yorumlar ve detaylar yer alıyor.

iPhone 14 Pro İncelemesi

iPhone 14 Pro inceleme yazısı ve videosunda Apple'ın 2022 model profesyonel seviye iPhone modeli ile ilgili detaylar, yorumlar ve video var.

Huawei Nova 10 Pro İncelemesi

Huawei Nova 10 Pro inceleme yazısı ve videosunda en yeni orta-üst segment Huawei akıllı telefonu ile ilgili yorumlar ve fotoğraflar yer alıyor.

HP Omen 17 İncelemesi

HP dizüstü bilgisayar pazarının köklü ve güçlü oyuncuları arasında yer alıyor. Şirketin ürün portföyünde farklı kullanıcı kitlelerini hedefleyen çok...

Samsung Galaxy Z Flip 4 İncelemesi

Galaxy Z Flip 4 inceleme yazısı ve videosunda Samsung'un en yeni katlanabilir telefonu ile ilgili detaylar ve yorumlar yer alıyor.

Huawei Nova Y90 İncelemesi

Huawei Nova Y90 Huawei Online Mağaza'dan satın alın SATIN AL Huawei için 2022 yılı akıllı telefonlar tarafında da daha hareketli geçiyor. Şimdiye...

iOS 16 İncelemesi

Eylül ayı sonbaharın başlangıcını işaret ederken dünyanın dört bir yanındaki iPhone kullanıcıları için cihazlarını bir sonraki büyük sürüme güncelleme...

Huawei MateBook 16s İncelemesi

Huawei MateBook 16s inceleme yazısında ve videosunda yüksek performanslı Huawei dizüstü bilgisayarı ile ilgili yorumlar yer alıyor.

Oppo Reno 7 İncelemesi

Oppo Reno 7 inceleme yazısı ve videosunda Türkiye'de yeni satışa çıkan yerli üretim Android telefonu ile ilgili yorumlar var.

Huawei MatePad Paper İncelemesi

Huawei MatePad Paper Huawei Online Mağaza'dan satın alın SATIN AL Elektronik mürekkep, yani e-ink teknolojisi yıllardır ortalıkta olmasına rağmen, şimdiye kadar büyük...

Huawei Nova Y70 İncelemesi

Huawei Nova Y70 inceleme yazısında ve videosunda, uzun pil ömürlü ve gençlere özel telefonla ilgili yorumlar ve detaylar yer alıyor.

Apple Watch Series 7 Cellular İncelemesi

Apple Watch Cellular inceleme yazısında ve videosunda hücresel bağlantı özellikli Apple Watch ile ilgili detaylar ve yorumlar yer alıyor.