Konu: windows 10 mobile - Sayfa 3

Instagram Windows 10 Mobile uygulaması yayınlandı

Yaklaşık 2,5 yıl önce yayınlanan Instagram Windows Phone uygulaması, o günden bu yana neredeyse hiç güncellenmemiş ve video desteği gibi özelliklerden yoksun kalmıştı. Bu...

Microsoft Windows 10 Mobile platformunu kenara atmıyor

Microsoft'un Windows ve Cihazlar birimi şefi Terry Myerson şirketin zor durumda olan Windows 10 Mobile platformuna olan bağlılığını bir kez daha tekrarladı. Windows Central'ın...

Windows 10 Mobile ön izleme sürümüyle PC’den SMS gönderilebiliyor

Microsoft, farklı cihazlarda ortak bir Windows 10 deneyimi sunmak için oldukça yoğun mesai harcıyor. Böylelikle PC'nin telefon işlevi görmesinin de önü açılmış olacak. Yayınlanan...

Surface Phone 2017’de üç farklı modelle gelebilir

Microsoft yöneticileri bir süredir Windows telefonları göz ardı eden açıklamalar yapsa da, bu durum bazı istekli kullanıcıları yeni Windows telefonları beklemekten alıkoymuyor. Bu beklentilerin...

Microsoft Windows 10 Mobile güncellemelerinde sözünde durmuyor

Microsoft bir kez daha Windows Phone güncellemelerinde hüsrana uğrattı. Yazılım üreticisi tüm Lumia Windows Phone 8 cihazlarının Windows 10'a güncelleneceğine dair söz vermişti, ancak...

Microsoft Windows 10 Mobile’a geçişi video ile anlatıyor

Beklenmeyen gecikmelerin ardından Microsoft Windows 10 Mobile güncellemesinin Windows Phone 8.1 yüklü akıllı telefonlara dağıtımına birkaç gün önce başlamıştı. Ancak mevcut Windows Phone 8.1...

Alcatel Idol 4 Pro’nun benchmark sonuçları internete sızdı

Windows 10 Mobile işletim sistemli telefonlar konusunda gözler Microsoft'a çevrilmiş olsa da, başka üreticiler de Microsoft'un yeni mobil işletim sistemine ilgiyle yaklaşıyor. Bu üreticilerden...

Windows 10 Mobile güncellemesi dağıtıma çıkıyor

Microsoft nihayet mevcut Windows telefonları için Windows 10 Mobile güncellemelerini dağıtmaya başladı. Yazılım devi son birkaç aydır çeşitli güncelleme beta sürümlerini test ettikten sonra...

Microsoft Windows 10 haritaları için “güncelleme” sözü verdi

Here Haritalar, Windows Phone ve Windows 10 uygulamalarına sunduğu desteği sonlandıracağını açıklamıştı. Windows Phone'un temel harita servisi olan Here'ın masadan kalkması, platformun kullanıcılarını Microsoft'un...

Here Haritalar Windows 10 Mobile desteğini sonlandırıyor

Here Haritalar, uzun yıllar boyunca Microsoft'un Windows Phone ekosisteminin önemli parçalarından biri olmuştu. Ancak bu uzun soluklu yol arkadaşlığı, mart ayı içinde sona erecek....

Windows 10 Mobile hafta içinde Lumia telefonlara gelebilir

Microsoft'un en iyi ve en yeni mobil işletim sistemini öncelikli olarak en iyi ve en yeni telefonlarında kullanıma sunma isteğini anlaşılır karşılamak gerekiyor. Ancak...

Windows 10 Mobile güncellemelerine bu ay başlanabilir

Microsoft'un daha önce satılmış olan Windows Phone cihazlarına Windows 10 Mobile güncellemesini şubat sonunda sunması bekleniyordu. Ne var ki, daha önce işaret edilen zaman...

Microsoft Lumia 650 Ön İnceleme

Microsoft'un Mobil Dünya Kongresi'ndeki standı geçen yıl daha çok geliştiricilere hitap ederken bu yıl daha küçük bir alanda, kurumsal müşterilere daha çok hitap edecek...

HP Elite X3 Ön İnceleme

Windows 10 Mobile işletim sistemi birkaç aydır ortalıkta dolaşıyor, ancak üreticiler mobil cihaz planlarında bu işletim sistemine pek yer vermeye yanaşmıyor gibi görünüyor....

HP Elite x3 Windows 10’un Continuum özelliğini merkeze alıyor

Microsoft dışında kimsenin Windows işletim sistemli telefon hazırlamadığı bir ortamda HP oldukça cesur bir hamle yaptı ve uzun yıllar sonra ürettiği ilk akıllı telefon...

Microsoft Lumia 650 Windows 10 Mobile’ı kurumsal alana taşıyor

Microsoft, Nokia'nın Cihazlar ve Servisler biriminin satın alınmasından doğan 7.6 milyar dolarlık maliyeti geçtiğimiz yıl bilançolarına kalıcı bir zarar olarak işlemişti. Buna rağmen, teknoloji...

HP Envy 14 (2021) İncelemesi

Dizüstü bilgisayar denilince akla gelen ilk markalardan biri olan HP'nin farklı fiyat noktalarına yayılmış çeşitli ürün serileri bulunuyor. Envy serisi, orta segment Pavilion ile...

Merkez Bankası’nda kripto para ve varlıklarla ilgili ödeme duyurusu

Son zamanlarda kripto para ve diğer varlıklara olan ilginin artması sonucunda Hazine ve Maliye Bakanlığı, kripto paralara yönelik bir araştırma başlatmıştı. Bugün Resmi Gazete'de...

EN SON HABERLER