Konu: windows 10 mobile - Sayfa 2

HP Windows 10 Mobile yolculuğunda orta segmenti de keşfedecek

Windows 10 Mobile'ın pazar payı yüzde 1'in altına inmiş olsa da, Microsoft platformu desteklemeye devam ediyor. Yazılım devinin bu tutumu, Windows 10 Mobile işletim...

Microsoft Surface Phone Qualcomm Snapdragon 835 işlemciyle gelebilir

Microsoft'un Lumia markasıyla işi bitmiş gibi görünüyor. Ancak bu durum şirketin akıllı telefon üretmekten vazgeçtiği anlamına gelmiyor. Yazılım devinin önümüzdeki yıl Surface Phone adını...

HP ve Microsoft 2017’de bireysel kullanıcılara yönelik bir Windows 10 telefonu çıkarabilir

Microsoft ve HP'nin bireysel kullanıcılara yönelik Windows 10 işletim sistemli bir telefon için birlikte çalıştığı söyleniyor. Bu iddia gerçeğe dönüştüğü takdirde çıkan telefon HP...

Alcatel Idol 4S Windows 10 Mobile ile ABD’de satışa sunuluyor

Alcatel Idol 4S Windows 10 ile yüklü olarak çıkıyor. Tabii ki, bu farklılığa sadece ABD'de bulunan tüketiciler erişebilecek. T-Mobile ve Alcatel'in işbirliğiyle, bu yılın...

Microsoft Windows telefonların büyük kısmında Skype desteğini sonlandırdı

Microsoft bu ay itibarıyla Windows işletim sistemli telefonların yüzde 85'inde Skype desteğini sonlandırdı. Bu durum Windows Phone 8, Windows Phone 8.1 ve bazı Windows 10...

Facebook Windows 10 Mobile uygulamaları için 2 GB RAM istiyor

Facebook Windows 10 Mobile uygulamalarının performansı ve işleyişi konusunda kullanıcılardan gelen şikayetleri oldukça ciddi biçimde değerlendiriyor. Şirket, son hamlesiyle de ciddiyetini bir kez daha...

Microsoft Lumia cihazlarının üretimi yıl sonunda bitirilebilir

Microsoft'un Surface Phone olarak adlandırılan yeni bir telefon serisi çıkaracağı bir süredir konuşuluyordu. Çıkan yeni bir haber şirketin tamamen bu yöne doğru odaklanabileceğini işaret...

Windows 10 Mobile Yıldönümü Güncellemesi dağıtıma çıktı

Windows 10 Mobile Yıldönümü Güncellemesi, kullanıcılarla buluşmaya başladı. Güncellemenin standart versiyonu, bundan 15 gün önce dağıtıma çıkmıştı. Windows 10 Mobile için hazırlanan güncelleme, masaüstü...

Windows 10 Mobile Yıldönümü Güncelleştirmesi haftaya çıkıyor

Microsoft bu hafta içinde PC ve tabletler için Windows 10 Yıldönümü Güncelleştirmesini çıkardı. Şimdi de gözler Windows tabanlı telefonların güncellemeyi ne zaman alacağına çevrildi....

Lenovo ve SoftBank Japonya için Windows 10 telefonu hazırladı

Windows 10 Mobile'ın tamamen Microsoft'un tekelinde bir platform olduğu düşünülse de, bu yaklaşımı değiştirecek çeşitli adımlar da atılıyor. Japonya'nın en önemli mobil operatörlerinden SoftBank...

Microsoft Lumia 950 İncelemesi

Windows Phone 7'nin yolculuğu oldukça parıltılı biçimde başlamıştı. LG, HTC ve Samsung gibi önemli cihaz üreticilerini bir araya getiren Microsoft, tüm bu şirketlerin aynı...

Microsoft Windows 10 için “temiz kurulum” aracı test ediyor

Microsoft Windows 10 işletim sistemi için "temiz kurulum" gerçekleştirmeyi önemli ölçüde kolaylaştıracak bir aracı test ediyor. Yazılım devi, Windows 10 kullanıcılarına PC'yi sıfırlama ve...

Windows 10 Mobile bildirimleri PC’de görüntülenecek

Microsoft Windows 10 işletim sistemli bilgisayarlarda Android telefon bildirimlerinin gösterilebilmesini geçtiğimiz ay mümkün kılmıştı. Şirket şimdi aynı özelliği Windows 10 Mobile'a getirmeye hazırlanıyor. İşletim...

Windows 10 Mobile parmak izi tarayıcısı desteğine kavuşuyor

Microsoft, Windows 10 Mobile işletim sistemine parmak izi tarayıcısı desteğini önümüzdeki yaz mevsiminin içinde getirmeye hazırlanıyor. Windows Hello'nun varlığı sayesinde yüz tanıma yöntemiyle Windows...

Microsoft Edge eklenti desteği mobile de geliyor

Microsoft Windows Phone desteği konusunda şu sıralar pek aktif davranmıyor, daha çok pazarın masaüstü ve dizüstü/hibrit bölümüyle ilgileniyor. Ancak Microsoft, Edge internet tarayıcısının mobil...

Microsoft SharePoint yeni mobil uygulamalarına kavuşuyor

Microsoft'un kurumsal alandaki rakiplerinin sayısı her geçen gün artıyor. Şirket; Dropbox, Slack ve Box gibi platformların ortaya çıkışına SharePoint yazılımında gerçekleştirdiği iyileştirmelerle yanıt vermeye...

HP Envy 14 (2021) İncelemesi

Dizüstü bilgisayar denilince akla gelen ilk markalardan biri olan HP'nin farklı fiyat noktalarına yayılmış çeşitli ürün serileri bulunuyor. Envy serisi, orta segment Pavilion ile...

Merkez Bankası’nda kripto para ve varlıklarla ilgili ödeme duyurusu

Son zamanlarda kripto para ve diğer varlıklara olan ilginin artması sonucunda Hazine ve Maliye Bakanlığı, kripto paralara yönelik bir araştırma başlatmıştı. Bugün Resmi Gazete'de...

EN SON HABERLER