Konu: windows 10 mobile - Sayfa 1

Microsoft Windows Phone desteğine son veriyor

Microsoft, Windows Phone için geliştirme sürecinin sona ereceğini 2017'de duyurmuştu. Şirketin çok uzun bir süre önce işaret ettiği gün sonunda geldi. Yazılım devi, bugün...

Windows 10 Mobile Office desteğinin bitiş tarihi belli oldu

Windows 10 Mobile için yolun sonu çok uzak görünmüyor. Mobil işletim sistemi için teknik destek, 10 Aralık 2019 itibarıyla sona erecek. Windows 10 Mobile...

Windows 10 ARM sürümünü Lumia 950 XL’de çalıştırabilirsiniz

Microsoft Windows 10 Mobile'ı tamamen rafa kaldırmış olabilir, ancak hâlâ elinde bir Lumia telefonuna sahip olanlar bu işletim sisteminin hayaline takılı kalmayı sürdürüyor gibi...

Microsoft Windows 10 Mobile desteğini aralık ayında sonlandıracak

Microsoft Windows 10 Mobile cihazlar için sunduğu desteği aralık ayında sonlandırmaya hazırlanıyor. Şirket, Windows 10 Mobile için yeni özellik veya donanım geliştirmeyeceğini 2017'de açıklamıştı....

WhatsApp Business uygulamasının Windows 10 Mobile versiyonu hazırlanıyor

WhatsApp Microsoft'un arka planda kalan mobil platformu Windows 10 Mobile için bir uygulama hazırlıyor. Şirket bu yıl içinde Android kullanıcılarına sunduğu WhatsApp Business uygulamasıyla...

Windows Phone için Surface Pen desteğini gösteren video ortaya çıktı

Surface Phone, Microsoft'un merakla beklenen ürünleri arasında yer alıyor. Söz konusu cihazın gerçeğe dönüşüp dönüşmeyeceği henüz bilinmese de, Windows Phone ya da yeni adıyla...

Wileyfox Pro geç kalmış bir Windows 10 Mobile telefonu

Windows 10 Mobile pratik anlamda ölmüş olabilir, Microsoft da bunu itiraf etti. Ne var ki, İngiliz telefon üreticisi Wileyfox mesajı almamış. Aslına bakarsanız, şirket...

Microsoft Windows Phone için yolun sonunun geldiğini itiraf etti

Microsoft yöneticilerinden Joe Belfiore, teknoloji dünyasında "Windows Phone'un yüzü" olarak biliniyor. Tecrübeli isim Metro arayüzü, Canlı Kareler ve Cortana gibi yazılım unsurlarının ortaya çıkmasında...

Alcatel Idol 4 Pro Avrupa’da ön satışa çıktı

Windows Phone ölüm döşeğinde olsa da, hâlâ yaşama tutunmaya çalışıyor. Microsoft'un Windows Phone 8.1 desteğini sonlandırmasının ardından şirketin güncel mobil platformu Windows 10 Mobile'ın...

Microsoft Windows Phone desteğini resmen sonlandırdı

Windows Phone devri sonunda resmen kapandı. Microsoft Windows Phone 8.1 desteğini üç yıldan biraz fazla bir sürenin sonunda sonlandırdı. Windows Phone 8.1, 2014'ün nisan...

Microsoft yeni bir Windows 10 Mobile cihazının hazırlığını yapıyor

Microsoft son yıllarda Windows 10 Mobile tarafındaki çalışmalar konusunda biraz geri çekildi ve akıllı telefon pazarında meydanı iOS ve Android'e bıraktı. Ancak gelen ipuçları...

Skype Windows Phone uygulamalarının fişini çekmeye devam ediyor

Windows Phone için şimdilik yolun sonu gelmiş gibi görünüyor. Ancak bu durum Microsoft'un demode olmuş işletim sistemini yeniden canlandırıp yenilemeyeceği anlamına gelmiyor. Redmond merkezli...

Microsoft mobil cihaz pazarına yepyeni bir projeyle adım atmaya hazırlanıyor

Geçen yıl Windows 10 Mobile için iyice azaltılan desteği ve düşen Windows telefon satışlarındaki düşüşü birlikte değerlendirdiğimizde, Microsoft'un mobil pazarda attığı büyük adımın son adım...

Microsoft CEO’su Satya Nadella: Yeni telefonlarımız telefon gibi görünmeyebilir

Microsoft telefon pazarındaki sessizliğini uzun süredir koruyor. Şirket, bir yılı aşkın süredir bir Windows telefon tanıtmış değil. Windows Phone'un mobil işletim sistemleri arasındaki pazar...

Windows 10 Mobile Creators Update az sayıda Windows telefonuna dağıtılacak

Microsoft 25 Nisan tarihinden itibaren Windows 10 Mobile Creators Update güncellemesinin dağıtımına başlıyor. Ancak bu güncellemeyi fazla telefon almayacak. ZDNet, sadece kısıtlı sayıda Windows...

Minecraft Pocket Edition’ın Windows 10 Mobile versiyonu güncellenmeyecek

Microsoft, mobil işletim sistemi pazarında hedeflerine ulaşabilmiş değil. Yola Windows Phone ile çıkan şirket Windows 10 Mobile ile hedeflerini revize etse de, bazı popüler...
13,768BeğenenlerBeğen
12,525TakipçilerTakip Et
5,197TakipçilerTakip Et
51,400AboneAbone Ol

EN SON HABERLER

Amazon sonbahar etkinliğinden önemli duyurular ve ürünler

Amazon, bizim zaman dilimimize göre akşam saatlerinde sonbahar donanımı etkinliğini gerçekleştirdi ve bu etkinlik bir dizi büyük duyuruyla dolu şekilde geçti. Denenmiş ve doğrulanmış...

LG Wing’in sıra dışı menteşe mekanizmasının detayları [Video]

LG'nin dönen çift ekran sistemiyle birlikte çıkardığı yeni akıllı telefonu Wing, 2020'nin en ilginç görünümlü akıllı telefonlarından biri olma unvanını şimdiden hak ediyor. Ve...

Pixel 4A 5G fotoğrafları çift arka kamera ve kulaklık jakını doğruluyor

İngiliz perakendeci John Lewis, yanlışlıkla Google?ın Pixel 4A 5G resimlerini biraz erken yayınladı. Böylelikle yeni orta segment telefonun tasarımına ayrıntılı bir bakış atmamızı sağladı. İlk...

Microsoft Flight Simulator için Japonya temalı güncelleme

Microsoft, Tokyo Oyun Fuarı kapsamında düzenlediği etkinlikte Microsoft Flight Simulator için önemli bir haber verdi. Yazılım devi, oyun için ücretsiz olarak bir güncelleme yayınlayacak....