Teknoblog Ürünler Akıllı Telefon iPhone 5 kılıfları kıvrımlı kenarlar ve yeniden düzenlenmiş tuş dizilimini işaret ediyor

iPhone 5 kılıfları kıvrımlı kenarlar ve yeniden düzenlenmiş tuş dizilimini işaret ediyor

PAYLAŞIN

iPhone 5‘e ait olduğu iddia edilen yeni kılıflar çevrimiçi bir mağazada kendini gösterdi. Gelecek ay tanıtılması ve piyasaya çıkması beklenen Apple’ın bu yeni akıllı telefonu için geliştirildiği iddia edilen üç farklı tür kılıf tasarım hakkında çeşitli ipuçları veriyor.

“Air Series”, “2.0 Cover” ve “Ex-Sleek” adlarını taşıyan bu üç farklı kılıfın 1 Ekim 2011 tarihinden itibaren söz konusu çevrimiçi mağaza üzerinden satılacağı belirtiliyor. Yazının devamında yer alan bağlantıda fotoğraflarını bulacağınız bu kolıflara bakıldığında iPhone 5’in kamerasının iPhone 4 ile aynı tarafta olduğu görülüyor. Mevcut iPhone 4’te sol üstte yer alan ses kapatma anahtarı yeni cihazda kameranın yanında olacağı şekilde sağ üst tarafa taşınmış durumda. Ses kademe tuşlarıysa aynı yerde durmaya devam edecek. Kulaklık çıkışının yeri de değişmeyecek gibi görünüyor.

Anlaşılan o ki, iPhone 5 veya iPhone 4S ile ilgili dedikodular cihaz piyasay çıkıncaya kadar devam edilecek gibi görünüyor.

İlgili – SlashGear

[Görsel – SlashGear]

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bazı iPhone X hoparlörleri yüksek seste cızırtı çıkarıyor

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz