EğlenceManşetler

Netflix, yeni filmi Sen Büyümeye Bak’ın yayın tarihini açıkladı

netflix sen büyümeye bak

Netflix, Kaan Urgancıoğlu’nun başrolünde yer aldığı ve büyük ilgi gören filmi Sen Yaşamaya Bak’ın devam filmi Sen Büyümeye Bak için yayın tarihini özel bir video ile duyurdu. Film, sevdikleri kadını kaybeden bir baba ile oğlunun hayatlarına devam ederken birbirlerini iyileştirmelerini etkileyici bir şekilde aktaracak.

Kaan Urgancıoğlu’na yetenekli oyuncu Melisa Aslı Pamuk’un eşlik ettiği filmde; Mert Ege Ak, Ezgi Şenler, Çağdaş Onur Öztürk, Asaf Baydar, Milane Eren, Alper Baytekin ve Perihan Savaş gibi başarılı isimler yer alıyor. Taff Pictures & Gig Productions tarafından üstlenilen yapımın senaryosunu Hakan Bonomo kaleme aldı. Yönetmen koltuğunda ise ‘Ketche’ olarak tanınan Hakan Kırvavaç oturuyor.

Filmin hikayesi Netflix tarafından şu şekilde özetleniyor: “Fırat ve Can, Melisa’yı kaybettikten sonra onu asla unutmamaya söz verirken, kendileri için küçük bir dünya yaratmaya çalışırlar. Ortak bir acıyla bağlanan bu ikili, hem iki taze ev arkadaşı hem de bir baba ve oğul olurlar. Her ikisi için de zor geçen bir yılın ardından Fırat, aşkı yeniden bulmasına yol açacak tesadüfler ile karşılaşır ve hayatlarına yeni biri girer.”

  • netflix sen büyümeye bak
  • netflix sen büyümeye bak
  • netflix sen büyümeye bak
  • netflix sen büyümeye bak

Netflix Sen Büyümeye Bak filmini 23 Mayıs’ta yayınlayacak

Sen Büyümeye Bak, 23 Mayıs’ta tüm dünyada Netflix aboneleriyle buluşacak. Bu tarihten önce Netflix’ten filme dair yeni paylaşımlar da gelebilir.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER