PAYLAŞ

Geçtiğimiz haziran ayında tüm dünyaya tanıtılan Nokia’nın MeeGo işletim sistemli ilk akıllı telefonu Nokia N9‘u şimdi kendi gözlerimizle görme zamanı. Nokia Türkiye, 15 Ağustos Pazartesi günü düzenleyeceği ve Nokia Türkiye Genel Müdürü Çiçek Uyansoy İcan’ın da katılacağı bir basın toplantısıyla MeeGo işletim sistemli Nokia N9’un Türkiye lansmanını gerçekleştirecek.

Nokia N9 ile ilgili detayların aktarılacağı bu basın toplantısında Nokia N9’un ne zaman piyasaya çıkacağı ve ne kadara satılacağı bilgilerinin de açıklanmasını umut ediyoruz. Teknoblog olarak biz de orada olacağız ve hem gelişmeleri anlık olarak Twitter üzerinden sizlerle paylaşacağız hem de Nokia N9’u yerinde inceleyip bu akıllı telefonla ilgili ilk izlenimlerimizi fotoğraf ve video destekli şekilde aktaracağız.

Şimdiden bir yerlere not edin, 15 Ağustos Pazartesi…

Önceki HaberAmazon tabletlerini maliyetinin altında satmayı planlıyor
Sonraki HaberPanasonic, Samsung, Sony ve Xpand 3D'den aktif 3D gözlük standardı için ortak adım
1983 Antalya doğumlu olan Sabri Küstür'ün teknolojiye olan ilgisi çocukluk yıllarına dayanıyor. Bu ilgi O'nun İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümüne girişine de etki yapmıştır. Dört yıllık lisans eğitiminin ardından Boğaziçi Üniversitesi'nde telekomünikasyon üzerine yüksek lisans yapan Sabri Küstür elde ettiği mesleki eğitimi ve deneyimi farklı bir şekilde kullanmayı tercih etmiştir. Teknoblog'un genel yayın yönetmenliği görevini yürüten Sabri Küstür ayrıca Avea Mobil Dergi'nin de editörlüğü ve interaktif uygulamalarının yürütülmesi görevlerini üstlenmektedir.