Teknoblog Manşetler Windows Phone 7’ye çoklu görev desteği, Twitter entegrasyonu ve IE9 geliyor

Windows Phone 7’ye çoklu görev desteği, Twitter entegrasyonu ve IE9 geliyor

PAYLAŞIN

Microsoft CEO’su Steve Ballmer’ın MWC 2011’de düzenlemekte olduğu basın toplantısında Windows Phone 7’nin üçüncü parti uygulamaları için çoklu görev desteği sunmaya başlayacağı duyuruldu. Bununla birlikte Twitter entegrasyonu ve IE9 Mobile internet tarayıcısının da müjdeleri verildi.

Microsoft henüz detaylarını vermemiş olsa da, “çoklu görev uygulamalarında yeni bir dalga” başlatacağını vurguladı. Twitter ise People Hub uygulaması içine entegre edilecek. Microsoft’un geleceğini doğruladığı IE9 ise grafik ve donanım hızlandırma desteği sayesinde internette gezinme teknolojsini dramatik bir şekilde arttıracak. Bu güncellemelerin de bir önceki yazıda duyurduğumuz güncellemelerle birlikte mart ayı başında gelmesi bekleniyor.

İlgili – Engadget

[Görsel – Engadget]

1 YORUM

  1. Bence twitter entegrasyonunu facebook entegrasyonunu yeni özellikler arasında saymaları hiç doğru değil:bu zaten gereklilik hemde zor bir mesele değil bugün istenilen programı 5800 cfw’cileri bile işletim sistemine gömebiliyor.Yani çok büyük bir iş yapmış gibi duyurmaları yanlış bana göre.

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz