EğlenceManşetler

Netflix Kimler Geldi Kimler Geçti’den yeni görüntüler paylaştı

netflix kimler geldi kimler geçti

Netflix, duyurulduğu ilk andan itibaren büyük bir merak uyandıran Kimler Geldi Kimler Geçti dizisinin resmi tanıtım fragmanını ve yeni görsellerini paylaştı. Dizi günümüzün modern ilişkilerini her yönüyle ve renkli bir dille mercek altına alacak.

Serenay Sarıkaya başrolünde, Metin Akdülger, Hakan Kurtaş, Boran Kuzum, Ahmet Rıfat Şungar, Meriç Aral, Bade İşçil, Esra Ruşan ve Efe Tunçer gibi çarpıcı bir kadronun yer aldığı dizinin yaratıcılığını Ece Yörenç, yönetmenliğini Bertan Başaran, yapımını ise Ay Yapım üstleniyor.

Oyuncu kadrosunun tamamı ise şu şekilde: Bade İşçil, Esra Ruşan, Efe Tunçer, Kamil Güler, Cem Güler, Zeynep Tuğçe Bayat, Gülcan Arslan, Bilgi Aydoğmuş, Nil Sude Albayrak, Sümeyra Koç, Yakup Selim Bağçiçek, Melih Pamukçu ve Perihan Savaş, Laçin Ceylan, Ege Aydan, Selçuk Borak 

  • netflix kimler geldi kimler geçti
  • netflix kimler geldi kimler geçti
  • netflix kimler geldi kimler geçti
  • netflix kimler geldi kimler geçti

Merakla beklenen dizi, güçlü senaryosu ve yıldızlar geçidi kadrosu kadar günümüz ilişkilerini eğlenceli bir yerden alan dünyası ile de dikkat çekiyor. İzleyicilere kendi ilişki ve arkadaşlıkları hakkında yepyeni bakış açıları sunmaya hazırlanan Kimler Geldi Kimler Geçti, karmaşık ilişkileri, aşırı aşkları, kaçışları, kayboluşları ve beklenmedik anda geri dönüşleri günümüz diline yerleşmiş ilişki terimleriyle ekrana taşıyor.

Netflix Kimler Geldi Kimler Geçti dizisini 9 Mayıs’ta yayınlayacak

Dizinin hikayesi şu şekilde özetleniyor: “Başarılı avukat Leyla Taylan ihanetle biten ilk aşkının acısından kurtulmak için kendini yıllar sonra yeniden flört dünyasına atar. Arkadaşları ve yakışıklı şef Şeyyaz’ın yardımıyla ayrılığın acısından sıyrılıp “yılın boşanma davası” sayılan bir davada ünlü üçüncü eş Tuba Tepelioğlu’nun vekili olur. Karşısında 15 yıl içinde üç kadınla evlenip boşanmış ilişki katili bir koleksiyoner olan Cem Murathan bulunmaktadır. Leyla, “hem suçlu hem güçlü” olan bu “narsist” adama karşı müvekkilini en ateşli şekilde savunacaktır. Ancak o ateşle ortalık toz duman olur. “

Kimler Geldi Kimler Geçti, ilk sezonuyla 9 Mayıs’ta tüm Netflix abonelerinin karşısına çıkacak.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER