Huawei Online Mağaza’da spor ve Şampiyonlar Ligi konulu özel yarışma

Huawei Online Mağaza’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel olarak düzenlenen bir yarışma var. Üstelik bu yarışma bayramın yanı sıra 29 Mayıs’taki UEFA Şampiyonlar Ligi finalini de ilgilendiriyor. Eğer bu yarışmaya katılırsanız, Huawei’nin spor odaklı ürünlerinden bir tanesini kazanabilirsiniz.

Yapmanız gerekenler oldukça basit. Öncelikle bu sayfada bulunan soruları doğru ve eksiksiz olarak yanıtlamalısınız. Sorulara baktığımızda hep spor bilginizin hem de Huawei’nin en son ürünleri hakkında fikir sahibi olmanız iyi olacaktır. Ayrıca biraz da isabetli tahinde bulunmak da önemli görünüyor.

Soruları cevapladıktan sonra e-posta adresinizi girerek Huawei Online Mağaza e-bülten listesine kayıt olmanız gerekiyor. Daha sonra Huawei Topluluğu üzerinden spor dolu güzel bir anınızı paylaşmalısınız. Bunu yapmanız önemli, çünkü soruların yer aldığı formda Huawei Topluluğu için kayıt yaptırdığınız kullanıcı adını da girmeniz isteniyor.

E-bültene üye olduğunuz takdirde 50 TL’lik kupon kodu doğrudan e-posta adresinize gönderiliyor. Eğer kazanan siz olursanız, sizinle de kampanya bittikten sonraki 7 gün içinde iletişime geçiliyor.

Huawei Online Mağaza’daki bu spor dolu yarışmanın hediyelerine gelince; 5 adet Huawei Watch GT 2 Pro, 10 adet Huawei Watch GT 2, 10 adet Huawei Watch Fit Elegant, 10 adet Huawei FreeBuds 4i ve 15 adet Huawei Band 6 hediye ediliyor.

Teknoblog’un satış ortaklıkları vardır. Bunlar, editoryal içeriği etkilemez, ancak Teknoblog, satış ortaklığı bağlantıları üzerinden satın alınan ürünler için komisyon kazanabilir.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Okula Dönüş Kampanyası’nda MateBook ürünlerinde indirimler devam ediyor

Huawei, MateBook Serisi’ni Okula Dönüş dönemi kapsamında birçok kampanya ve indirim fırsatlarını tüketiciye sunmaya devam ediyor. Şirket MateBook Serisi’ni, Okula Dönüş dönemi kampanyası kapsamında...

GoPro yola Hero 10 Black ile devam ediyor

GoPro, Hero 10 Black ile kullanıcılarının karşısına "amiral gemisi" sınıfından yeni bir aksiyon kamerası çıkarıyor. Hero 10 Black tasarım bakımından Hero 9'dan uzaklaşsa da,...

iPhone 13 modellerinin pil kapasiteleri ortaya çıktı

Apple geçtiğimiz salı akşamı yeni iPhone'larını tanıtırken telefonlarının pil ömründen özellikle bahsetmeyi de ihmal etmemişti. Şirket iPhone 13 mini'nin selefinden 1,5 saat, iPhone 13'ün...

WhatsApp çoklu cihaz desteği testini iOS’e taşıdı

WhatsApp çoklu cihaz desteği bir süredir test ediliyor. Şirket sonunda bu özelliği iOS uygulamasının beta versiyonuna da getirdi. Çoklu cihaz desteğiyle kullanıcıların macOS veya...

İNCELEMELER >>