Galaxy Watch 3’ün detayları sızıntılarla ortaya çıkmaya devam ediyor

Samsung Galaxy Watch 3 hakkındaki sızıntılara düzenli aralıklarla yenileri eklenmeye devam ediyor. Bu sızıntıların en yenisinde Tayvan’daki sertifikalandırma kurulu NCC’ye sunulan fotoğraflar öne çıkıyor. Söz konusu fotoğraflarda akıllı saat gümüş kasa ve siyah deri kayışla görülüyor.

Samsung’un Galaxy Watch 3’te paslanmaz çelik ve titanyum kasa seçeneklerini kullanacağı ve bunları gümüş, siyah ve bronz renklerle sunacağı daha önce ortaya çıkmıştı. 41 ve 45mm. olmak üzere iki boyut seçeneği olması beklenen akıllı saatin pil seçenekleri de 247 ve 340 mAh olarak sıralanmıştı.

NCC veri tabanındaki fotoğraflarda saatin kablosuz şarj cihazını görmek de mümkün oluyor. 5W güç çıkışı bulunan bu cihaz enerjisini standart USB-A micro USB kablosundan alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Xiaomi Türkiye için resmi online mağazasını açtı

Fotoğraflara bakıldığında Samsung’un geri getirdiği dönen çerçeve de fark ediliyor. LTE ve Wi-Fi versiyonları bulunan saat ile EKG çekmek ve tansiyon ölçmek de mümkün olacak.

Ünlü duyumcu Evan Blass ise Galaxy Watch 3’ün farklı saat arayüzlerinin ve araç takımlarının görüldüğü kısa bir video paylaştı. Videoda mesaj kontrolü, gelen aramayı yanıtlama, müzik oynatıcısı gibi bazı özellikleri de görmek mümkün oluyor.

Samsung Galaxy Watch 3 tanıtımının 22 Temmuz’da gerçekleştirileceği iddia edilse de henüz bu konuda kesin bir bilgi bulunmuyor. Samsung’un tanıtımı 5 Ağustos’taki Unpacked etkinliğine bırakması da ihtimaller arasında yer alıyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Turkcell’in BiP ve diğer dijital servislerinde veri gizliliği ve güvenliğine bakışı

Turkcell, Türkiye'deki kullanıcılara ve onların internet üzerinde gerçekleştirdikleri aktivitelere ait olan verilerin ülke sınırları içinde muhafaza edilmesi konusuna büyük önem veriyor. Yöneticilerinin bu konuya...

Görüntülü konuşma için en iyi uygulamalar

Yeni koronavirüs salgını görüntülü konuşma uygulamalarını hayatımızın en önemli parçalarından biri hâline getirdi. Hem işte hem de özel hayatta, bilgisayardan veya mobil cihazlardan gerçekleştirdiğimiz...

Asus ZenFone 8 ve ZenFone 8 Flip tanıtıldı

Asus, bu yılki ZenFone serisiyle biraz farklı bir dönüş yapıyor. ZenFone 8 Flip, büyük ekranı ve açılır kamera mekanizması ile önceki yılların telefonlarına çok...