OnePlus
OnePlus Watch 3
📺
Ekran
1.5""
⚡
İşlemci
BES 2900 + Snapdragon W5
🧠
RAM
2GB RAM
💾
Depolama
32GB
🔋
Pil
631mAh mAh
⌚
Kasa
47mm
🤖
OS
Wear OS 5 (6'ya kadar)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | OnePlus |
| Model | Watch 3 |
| Çıkış Tarihi | Ocak 2025 |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Midnight Chrome, Glacial White |
Tasarım & Boyutlar
| Ağırlık (g) | 52g |
| Su/Toz Direnci | 10ATM + MIL-STD-810H |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 1.5" |
| Panel Tipi | LTPO AMOLED |
| Çözünürlük | 480x480 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 1-60Hz (LTPO) |
| Maks. Parlaklık (nit) | 3000 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | BES 2900 + Snapdragon W5 |
| RAM | 2GB |
| Depolama | 32GB |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 631mAh |
Bağlantı
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Var |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Wear OS 5 (6'ya kadar) |
| Güncelleme Süresi | 3 yıl |
Saat Detayları
| Kasa Boyutu (mm) | 47mm |
| Kasa Malzeme | Titanyum |
📰 OnePlus Watch 3 Haberleri
29 Nisan 2026OnePlus Ace 6 Ultra dev pil ve 165 fps oyun performansıyla tanıtıldı
22 Nisan 2026OnePlus Watch 4 sessizce ortaya çıktı
26 Mart 2026Intel’in yeni çipi ve LG ekranı: Pil performansında dikkat çeken sonuç
24 Aralık 2025Lensin gücü, pilin ömrü: Oppo Find X9 Pro İncelemesi
09 Aralık 2025OnePlus Pad Go 2'nin teknik özellikleri tanıtımdan önce resmen açıklandı
Diğer OnePlus Akıllı Saatları

