Samsung Galaxy M31 için One UI 3 beta programını başlatıyor

Samsung Galaxy M31 için One UI 3 beta programının duyurusunu yaptı. Şirket böylelikle One UI 3 için yürüttüğü beta testlerine ilk kez bir Galaxy M serisi akıllı telefonu eklemiş oldu.

Tıpkı diğer telefonlarda olduğu gibi, Galaxy M31’de de One UI 3 betasına Samsung Members uygulaması üzerinden kayıt yapılıyor. Android 11 işletim sisteminin üzerine kurulan One UI 3, M315FDDU2ZTLF versiyon numarasıyla Galaxy M31’lere geliyor.

Samsung, M31 için One UI 3 beta sürümünün dağıtımına ilk olarak Hindistan’da başladı. Ancak kısa süre içinde diğer bölgelerde de M31 sahiplerinin One UI 3’ün beta sürümünü denemesi mümkün hâle gelecektir.

Samsung Galaxy M31, bu yıl içinde kullanıcılarla buluşmuştu. M31’in gördüğü ilgiyi değerlendirmek isteyen Samsung, M31s ve M31 Prime Edition modellerini de piyasaya sürmüştü. One UI 3 dağıtımı şu an için orijinal M31 ile sınırlı gibi görünüyor.

Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları ve ürün incelemeleri YouTube kanalımızda. Abone olun, yeni videoları kaçırmayın!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kademeli normalleşmeyle ilgili yeni kararlar açıklandı

29 Nisan tarihinde başlayan tam kapanma süreci yarın sabah saat 05.00'te son buluyor. Bunun öncesinde İçişleri Bakanlığı, yayınladığı bir genelgeyle 17 Mayıs - 1...

Apple Music Hi-Fi ve AirPods 3 gelecek hafta içinde bekleniyor

Apple'ın önümüzdeki hafta için daha önce düşünülenden daha büyük planları olabilir. Yeni iMac, iPad Pro ve Apple TV 4K, 21 Mayıs'ta veya civarında erken...

Türkiye GP 2021 ile ilgili yeni karar; haziranda yarış olmayacak

Türkiye GP 2021'in 11-13 Haziran tarihleri arasında İstanbul Park pistinde düzenlenmesi planlanıyordu. Bunun resmi duyurusu birkaç hafta önce yapılmıştı. Ancak son günlerde yarışın Türkiye'de...