Teknoblog Ürünler Dijital Fotoğraf Makinesi Samsung Galaxy Camera’nın sadece Wi-Fi bağlantı özellikli bir versiyonunu çıkarıyor

Samsung Galaxy Camera’nın sadece Wi-Fi bağlantı özellikli bir versiyonunu çıkarıyor

Samsung’un Galaxy Camera’sı pek çok kişiyi cezbedecek nitelikte olsa da, kimi kullanıcılar ekstra prosedürle uğraşmak istemedikleri için hücresel bağlantı özelliğine de sahip bu dijital fotoğraf makinesinden uzak durmuştu. Samsung EK-GC110 olarak kodlandırdığı ve hücresel bağlantı özelliğini dışarıda bırakan bir Galaxy Camera modelini piyasaya süreceğini duyurdu.

samsung-galaxy-camera-on-inceleme-00001

Hücresel bağlantı özelliğinin ortadan kalkmasıyla beraber Android işletim sistemli dijital fotoğraf makinesinin fiyatı da biraz aşağıya inecek. Sadece Wi-Fi bağlantı özelliğine sahip bu modelin diğer özellikleriyse hücresel bağlantılı kardeşiyle aynı. Samsung bu versiyonda da 16.3 megapiksel CMOS sensör, 21x optik zum, 4.8 inç ekran ve dört çekirdekli 1.4 GHz işlemci kullanmış. Galaxy Camera’nın sadece Wi-Fi bağlantılı bu modelinin ne zaman satışa sunulacağı ve fiyat etiketinde ne yazacağıysa şimdilik bilinmiyor.

İlgili >> Samsung

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz