Teknoloji

Nothing Ear (2) Türkiye’de satışa sunuldu: Şık tasarım ve yenilikçi özellikler bir arada

nothing ear 2 nothing ear 3

OnePlus kurucularından Carl Pei’nin şirketi Nothing’in, amiral gemisi Nothing Phone (2) sonrasında yeni kablosuz kulaklık modeli Nothing Ear (2) da Türkiye’deki tüketicilerin karşısına çıkıyor.

İlk modeli Nothing Ear (1) ile dikkat çeken şirketin, şimdi de Nothing Ear (2) modeli Türkiye’de satışa sunuluyor. Siyah ve beyaz renk seçenekleriyle, 3.499 TL fiyat etiketiyle kullanıcılarla buluşan ürün, şeffaf yapısı ve dinamik aktif gürültü engelleme özelliğiyle öne çıkıyor.

Nothing Ear (2) modeli, ilk sürümün şeffaf yapısını devam ettiriyor. Ancak bu yeni model, çok daha şık bir görünüme sahip. Dinamik ANC yani aktif gürültü engelleme özelliği, ortama göre otomatik ayar yapabilme kapasitesiyle dikkat çekiyor. Ayrıca, yüksek pasif yalıtım getiren kulak içi formu ve şeffaflık modu gibi özelliklerle de kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor.

Birden fazla cihaza aynı anda bağlanabilen kulaklık, gelişmiş EQ ayarlarına sahip. Özel bir profil altyapısı ile özelleştirme imkanı sunan bu model, kullanıcıların ihtiyacına göre şekillendirilebiliyor.

Nothing Ear (2): Güçlü Performans

11.6 mm sürücüler üzerine grafen ve poliüretan malzemelerle güçlendirilen Nothing Ear (2), toplam 36 saatlik kullanım ömrü sunuyor. Tek kullanım süresi 6 saat olan kulaklıklar, IP54 sertifikalı ve 0,2 gram daha hafif. LHDC 5.0 üzerinden kayıpsız müzik keyfi sunan ürün, yurt dışı fiyatı 150 dolar olarak belirlenmiş.

Nothing’in Türkiye’de 36.999 TL’ye satılan Nothing Phone (2) modeli ve 3.299 TL’lik kablosuz kulaklık Ear (Stick) isimli modeli de bulunuyor.

Teknoblog'un satış ortaklıkları vardır. Bunlar, editoryal içeriği etkilemez, ancak Teknoblog, satış ortaklığı bağlantıları üzerinden satın alınan ürünler için komisyon kazanabilir.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER