📱
Nothing
Nothing Phone (2)
📺
Ekran
6.7"
⚡
İşlemci
Snapdragon 8+ Gen 1
🧠
RAM
8GB / 12GB RAM
💾
Depolama
128GB / 256GB / 512GB
🔋
Pil
4700 mAh
⚡
Şarj
45WW
📷
Ana Kamera
50MP f/1.88 OIS
🤖
OS
Android 13 (15'e kadar)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Nothing |
| Model | Phone (2) |
| Çıkış Tarihi | Temmuz 2023 |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Siyah, Beyaz |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 76.4 |
| Yükseklik (mm) | 162.1 |
| Kalınlık (mm) | 8.6 |
| Ağırlık (g) | 201 |
| Malzeme | Gorilla Glass 5 ön / cam arka / alüminyum |
| Su/Toz Direnci | IP54 |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.7 |
| Panel Tipi | LTPO OLED |
| Çözünürlük | 1080 x 2412 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 394 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 1-120Hz (LTPO) |
| Maks. Parlaklık (nit) | 1600 |
| HDR Desteği | HDR10+ |
| Ekran Koruma | Gorilla Glass 5 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Snapdragon 8+ Gen 1 |
| Üretim Süreci (nm) | 4nm |
| CPU | Octa-core (1x3.2 GHz X2 + 3x2.75 GHz A710 + 4x2.0 GHz A510) |
| GPU | Adreno 730 |
| RAM | 8GB / 12GB |
| Depolama | 128GB / 256GB / 512GB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Ana Kamera | 50MP f/1.88 OIS |
| Geniş Açı Kamera | 50MP f/2.2 114° |
| Ön Kamera | 32MP f/2.45 |
| Video Çözünürlüğü | 4K@60fps / 1080p@60fps |
| Kamera Özellikleri | OIS / Glyph arayüzü / LTPO / Saydam tasarım |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 4700 |
| Kablolu Şarj (W) | 45W |
| Kablosuz Şarj (W) | 15W kablosuz |
| Ters Kablosuz Şarj | 5W ters |
| Adaptör Dahil | var |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Var |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 13 (15'e kadar) |
| Güncelleme Süresi | 3 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | yok |
📰 Nothing Phone (2) Haberleri
08 Aralık 2025Nothing, Nothing OS 4.0 güncellemesini "acil düzeltme" nedeniyle geçici olarak durdurdu
11 Eylül 2025Nothing, Android 16 tabanlı Nothing OS 4.0 için ilk adımı attı
09 Eylül 2025Nothing Ear (3) için tanıtım günü resmileşti
02 Temmuz 2025Nothing OS 4.0 güncellemesi Android 16 ile eylülde geliyor
01 Temmuz 2025Nothing Headphone 1 modeli yüksek çözünürlüklü ses, uzun pil ömrü ve özgün tasarımıyla duyuruldu
Diğer Nothing Telefonları
Nothing
Nothing Phone (3a) Pro
- 6.77" ekran
- Snapdragon 7s Gen 3
- 12GB RAM
- 5000 mAh
- 50MP f/1.88 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Nothing
Nothing Phone (3a)
- 6.77" ekran
- Snapdragon 7s Gen 3
- 8GB / 12GB RAM
- 5000 mAh
- 50MP f/1.88 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Nothing
Nothing Phone (2a)
- 6.7" ekran
- MediaTek Dimensity 7200 Pro
- 8GB / 12GB RAM
- 5000 mAh
- 50MP f/1.88 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Nothing
Nothing Phone (2a) Plus
- 6.7" ekran
- MediaTek Dimensity 7350 Pro
- 12GB RAM
- 5000 mAh
- 50MP f/1.88 OIS
Fiyat belirtilmemiş
