Nothing
Nothing Phone (2a)
📺
Ekran
6.7"
⚡
İşlemci
MediaTek Dimensity 7200 Pro
🧠
RAM
8GB / 12GB RAM
💾
Depolama
128GB / 256GB
🔋
Pil
5000 mAh
⚡
Şarj
45WW
📷
Ana Kamera
50MP f/1.88 OIS
🤖
OS
Android 14 (16'ya kadar)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Nothing |
| Model | Phone (2a) |
| Çıkış Tarihi | Mart 2024 |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Siyah, Beyaz, Gökkuşağı |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 76.3 |
| Yükseklik (mm) | 161.7 |
| Kalınlık (mm) | 8.6 |
| Ağırlık (g) | 190 |
| Malzeme | Gorilla Glass 5 ön / plastik arka / plastik |
| Su/Toz Direnci | IP54 |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.7 |
| Panel Tipi | AMOLED |
| Çözünürlük | 1080 x 2412 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 394 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 120Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 1100 |
| HDR Desteği | HDR10+ |
| Ekran Koruma | Gorilla Glass 5 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | MediaTek Dimensity 7200 Pro |
| Üretim Süreci (nm) | 4nm |
| CPU | Octa-core (2x2.8 GHz A715 + 6x2.0 GHz A510) |
| GPU | Mali-G610 MC4 |
| RAM | 8GB / 12GB |
| Depolama | 128GB / 256GB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Ana Kamera | 50MP f/1.88 OIS |
| Geniş Açı Kamera | 50MP f/2.2 114° |
| Ön Kamera | 32MP f/2.2 |
| Video Çözünürlüğü | 4K@30fps / 1080p@60fps |
| Kamera Özellikleri | OIS / Glyph / 45W şarj / Saydam tasarım |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 5000 |
| Kablolu Şarj (W) | 45W |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | yok |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Var |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 14 (16'ya kadar) |
| Güncelleme Süresi | 3 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | Nothing AI |
📰 Nothing Phone (2a) Haberleri
08 Aralık 2025Nothing, Nothing OS 4.0 güncellemesini "acil düzeltme" nedeniyle geçici olarak durdurdu
23 Temmuz 2025Nothing, yeni bir akıllı telefon serisi üzerinde çalışıyor olabilir
22 Şubat 2025Nothing Phone (3a) ve (3a) Pro’nun tüm özellikleri açığa çıktı
21 Şubat 2025Nothing Phone (3a) ve 3a Pro’nun resmi görselleri ortaya çıktı
19 Şubat 2025Nothing Phone (3a), iPhone 16 Pro Max ile kamera yarışına giriyor
Diğer Nothing Telefonları
Nothing
Nothing Phone (3a) Pro
- 6.77" ekran
- Snapdragon 7s Gen 3
- 12GB RAM
- 5000 mAh
- 50MP f/1.88 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Nothing
Nothing Phone (3a)
- 6.77" ekran
- Snapdragon 7s Gen 3
- 8GB / 12GB RAM
- 5000 mAh
- 50MP f/1.88 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Nothing
Nothing Phone (2a) Plus
- 6.7" ekran
- MediaTek Dimensity 7350 Pro
- 12GB RAM
- 5000 mAh
- 50MP f/1.88 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Nothing
Nothing Phone (2)
- 6.7" ekran
- Snapdragon 8+ Gen 1
- 8GB / 12GB RAM
- 4700 mAh
- 50MP f/1.88 OIS
Fiyat belirtilmemiş
