Nothing
Nothing Phone (2a) Plus
📺
Ekran
6.7"
⚡
İşlemci
MediaTek Dimensity 7350 Pro
🧠
RAM
12GB RAM
💾
Depolama
256GB
🔋
Pil
5000 mAh
⚡
Şarj
50WW
📷
Ana Kamera
50MP f/1.88 OIS
🤖
OS
Android 14 (16'ya kadar)
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Nothing |
| Model | Phone (2a) Plus |
| Çıkış Tarihi | Ağustos 2024 |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Durum | Mevcut |
| Renk Seçenekleri | Siyah, Beyaz, Gri |
Tasarım & Boyutlar
| Genişlik (mm) | 76.3 |
| Yükseklik (mm) | 161.7 |
| Kalınlık (mm) | 8.5 |
| Ağırlık (g) | 190 |
| Malzeme | Gorilla Glass 5 ön / plastik arka / plastik |
| Su/Toz Direnci | IP54 |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 6.7 |
| Panel Tipi | AMOLED |
| Çözünürlük | 1080 x 2412 piksel |
| Piksel Yoğunluğu (ppi) | 394 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 120Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 1100 |
| HDR Desteği | HDR10+ |
| Ekran Koruma | Gorilla Glass 5 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | MediaTek Dimensity 7350 Pro |
| Üretim Süreci (nm) | 4nm |
| CPU | Octa-core (2x3.0 GHz A715 + 6x2.0 GHz A510) |
| GPU | Mali-G610 MC4 |
| RAM | 12GB |
| Depolama | 256GB |
| Hafıza Kartı | Yok |
Kamera
| Ana Kamera | 50MP f/1.88 OIS |
| Geniş Açı Kamera | 50MP f/2.2 114° |
| Ön Kamera | 50MP f/2.2 |
| Video Çözünürlüğü | 4K@30fps / 1080p@60fps |
| Kamera Özellikleri | OIS / 50MP ön kamera / Glyph / Saydam tasarım |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 5000 |
| Kablolu Şarj (W) | 50W |
| Kablosuz Şarj (W) | yok |
| Ters Kablosuz Şarj | Yok |
| Adaptör Dahil | yok |
Bağlantı
| 5G | Var |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Var |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3.5mm Kulaklık | Yok |
| Uydu Bağlantısı | Yok |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Android 14 (16'ya kadar) |
| Güncelleme Süresi | 3 yıl OS |
| Yapay Zeka Özellikleri | Nothing AI |
📰 Nothing Phone (2a) Plus Haberleri
08 Aralık 2025Nothing, Nothing OS 4.0 güncellemesini "acil düzeltme" nedeniyle geçici olarak durdurdu
21 Şubat 2025Nothing Phone (3a) ve 3a Pro’nun resmi görselleri ortaya çıktı
04 Şubat 2025Nothing Phone (3a) kamera düğmesiyle gelecek
29 Ocak 2025Nothing Phone (3a), 6.8 inç ekran ve 50 megapiksel telefoto kamerayla gelebilir
27 Aralık 2024Circle to Search, Android 15 ile Nothing Phone (2) ve Phone (2a) modellerine eklendi
Diğer Nothing Telefonları
Nothing
Nothing Phone (3a) Pro
- 6.77" ekran
- Snapdragon 7s Gen 3
- 12GB RAM
- 5000 mAh
- 50MP f/1.88 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Nothing
Nothing Phone (3a)
- 6.77" ekran
- Snapdragon 7s Gen 3
- 8GB / 12GB RAM
- 5000 mAh
- 50MP f/1.88 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Nothing
Nothing Phone (2a)
- 6.7" ekran
- MediaTek Dimensity 7200 Pro
- 8GB / 12GB RAM
- 5000 mAh
- 50MP f/1.88 OIS
Fiyat belirtilmemiş
Nothing
Nothing Phone (2)
- 6.7" ekran
- Snapdragon 8+ Gen 1
- 8GB / 12GB RAM
- 4700 mAh
- 50MP f/1.88 OIS
Fiyat belirtilmemiş
