Teknoblog Ürünler Masaüstü Bilgisayar Lenovo IdeaCentre A320, B520, B320 ve C205 monitör bilgisayarlar CES 2011’de görücüye...

Lenovo IdeaCentre A320, B520, B320 ve C205 monitör bilgisayarlar CES 2011’de görücüye çıkıyor – Galeri

PAYLAŞIN

Lenovo’nun CES 2011 öncesi duyurusunu yaptığı ürünler arasında monitör bilgisayarlar da yer alıyor. Bunların arasında en çok dikkat çeken ürün olan IdeaCentre A320 18.5 mm’lik kalınlığıyla dünyanın en ince hepsi-bir-arada bilgisayarı olarak dikkat çekiyor. Bu modelde HDMI giriş ve çıkışları, SRS Sound, ikinci nesil Intel Core i işlemciler yer alıyor.

Listenin bir diğer üyesi olan IdeaCentre B520 modeli ise dünyanın ilk çerçevesiz çoklu dokunmatik ekranına sahip hepsi-bir-arada bilgisayarı nitelendiriliyor. Bu model de 3D Vision, SRS sound, JBL hoparlör ve ikinci nesil Intel Core i işlemcilerle birlikte geliyor. IdeaCentre B320 ise aynı zamanda bir TV işlevi gören bir model. HDTV olarak da nitelenldirilen bu model çoklu dokunmatik ekran ve ikinci nesil Intel Core i işlemci seçenekleriyle sunuluyor. Son olarak, Lenovo C205 ise kompakt tasarımlı ve düşük fiyata sahip, çoklu dokunmatik ekranlı bir monitör bilgisayar. Bu modelde de stereo hoparlörler, opsiyonel TV alıcısı ve çift çekirdekli AMD işlemci bulunuyor.

Galeri: Lenovo IdeaCentre Monitör Bilgisayarlar
[nggallery id=473]

İlgili – SlashGear (Basın Bülteni)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Lenovo ThinkPad P52s güç ve taşınabilirliği bir arada sunuyor

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz