Konu: windows 10 - Sayfa 43

Microsoft’tan şirketlere yönelik Windows 10 cihazı: Surface Hub

Microsoft, Windows 10 ile ilgili detayları tanıtmak için düzenlediği etkinlikte yeni bir ürünü de gözler önüne çıkardı. Windows 10'un yeteneklerini göstermesi için tasarlanan 84...

Xbox One Windows 10 ile güçlenecek

Microsoft, yeni işletim sistemi Windows 10 ve yeni nesil oyun konsolu Xbox One'ın etkileşimi için kullanıcılara çeşitli alternatifler öneriyor. Xbox uygulaması ve Xbox One...

Xbox One oyunları Windows 10 işletim sistemli PC ve tabletlere aktarılabilecek

Microsoft, Windows 10 ve Xbox One'ın etkileşimi için çeşitli yollar sunuyor. Bu yollardan birisinde de Xbox One oyunları, Windows 10 işletim sistemli PC ve...

Microsoft Windows 10 için Xbox uygulamasını Game DVR özelliğiyle sunuyor

Microsoft, Xbox deneyimini yeni işletim sistemi Windows 10'a da taşıyor. Şirketin Windows 10 etkinliğinde sahneye çıkan Xbox şefi Phil Spencer, Windows 10 için hazırlanan...

Microsoft OneDrive’a müzik desteği geliyor

Microsoft'un bulut depolama servisi OneDrive yakında müzik desteğine kavuşuyor. Windows 10 etkinliğinde yapılan açıklamada bir-iki ay içinde müzik desteğinin OneDrive'a ekleneceği belirtildi. Microsoft OneDrive'ın temel...

Microsoft Windows 10 için Office’in mobil versiyonunu gözler önüne serdi

Microsoft, Windows 10 için Office uygulamasının akıllı telefonlar ve küçük tabletlerde nasıl gözükeceğini gözler önüne serdi. Şirketin Word, Excel ve PowerPoint uygulamalarının mevcut tasarımından...

Microsoft Windows 10’un yeni internet tarayıcısı Project Spartan’ı duyurdu

Microsoft'un yıllanmış internet tarayıcısı Internet Explorer'a veda edeceği ve Spartan kod adıyla anılan yeni bir tarayıcıyı kullanıma sunacağına dair haberler bir süre önce gündeme...

Microsoft’tan Windows 10 PC, telefon ve tabletler için evrensel uygulamalar

Windows 10 ile farklı kategorilerdeki cihazların birbirleriyle uyum içinde çalışmasını amaçlayan Microsoft, bu vizyon doğrultusunda hazırladığı evrensel uygulamalarını görücüye çıkardı. Windows 10 işletim sistemli...

Microsoft Windows 10’un mobil versiyonunu tanıttı

Microsoft geçtiğimiz ekim ayında Windows 10'u duyururken işletim sisteminin farklı cihaz türlerinde çalışabileceğini açıklamış, ancak bu konuda fazla detay paylaşmamıştı. Bugün düzenlenen Windows 10...

Microsoft Cortana’nın Windows 10 versiyonunu görücüye çıkardı

Microsoft, dijital asistanı Cortana'yı yeni işletim sistemi Windows 10'a da taşıyor. Bugüne kadar sadece Windows Phone işletim sistemli akıllı telefonlarda bulunan Cortana'nın masaüstü versiyonu...

Windows 7 ve 8.1 kullanıcıları Windows 10’a ücretsiz geçiş yapabilecek

Microsoft'un davetini uzun süre önce yaptığı Windows 10 etkinliğinde gerçekleştirilen ilk önemli duyuru, yeni işletim sistemine geçişle ilgili oldu. Yazılım devi eski sürümlerden Windows...

Microsoft 21 Ocaktaki Windows 10 etkinliğinde akıllı telefon ve dizüstü bilgisayar melezi bir cihazı tanıtabilir

Microsoft, daha önce duyurduğu Windows 10 ile ilgili yeni detayları 21 Ocakta düzenleyeceği etkinlikte açıklayacak. Yazılım devinin bu etkinlikte teknik bilgileri paylaşmaya ek olarak,...

Windows 10’un telefon versiyonuna ait sızıntılar yarı saydam kutucukları gösteriyor

Microsoft'un 21 Ocakta düzenleyeceği etkinlikte Windows 10'a dair yeni detayları gün yüzüne çıkarması bekleniyor. Ancak Microsoft'un yeni işletim sistemiyle cihazlar arası birleşmeyi ön sıralara...

Microsoft telefonlar için Windows 10 sürümünün ön gösterimine hazırlanıyor

Microsoft bu ayın sonunda Windows Phone'un en yeni versiyonunun ön gösterimini yapmaya hazırlanıyor. Yazılım devi haftasonunda, 21 Ocakta düzenleyeceği ve Windows 10'un telefon ve...

Windows 10’un yeni internet tarayıcısı rakiplerde olmayan işlevleri barındıracak

Microsoft'un Windows 10 ile birlikte internet tarayıcısında radikal değişiklikler yapmak istediği biliniyor. The Verge sitesi şirketin Windows planlarıyla yakından ilgili kişilerden Spartan kod adıyla...

2015’ten Beklentiler: Windows

2015'in Windows için dönüm noktası olacağını baştan söyleyelim. 2014 sonbaharında duyurusu yapılan ve son üç ayda ön izleme sürümleriyle son kullanıcılara test etme imkanı...

Sony 10 milyondan fazla PS5 oyun konsolu sattı

Sony Interactive Entertainment, 12 Kasım 2020’de piyasaya sürülen en yeni nesil oyun konsolu PlayStation5'in dünya genelinde 10 milyondan fazla sattığını duyurdu. Sony daha önce...

WhatsApp iOS ile Android arasında sohbet geçmişi taşıma özelliğini test ediyor

WhatsApp, WABetaInfo ve 9to5Google'ın haberlerine göre, kullanıcılarının sohbet geçmişlerini iOS'tan Android'e aktarmaları için bir yol geliştiriyor. Bu özellik, Facebook'un sahip olduğu mesajlaşma hizmetiyle ilgili...

EN SON HABERLER