Video: Samsung Galaxy TabPro S Kutusundan Çıkıyor

Samsung’un bu yılın başında CES 2016’da tanıttığı yeni Windows 10 tableti Samsung Galaxy Tab Pro S, adından da anlaşılacağı üzere profesyonelleri hedefleyen bir hibrit cihaz. Kutusundan çıkan klavyeli kılıfı sayesinde kolaylıkla 12 inç ekranlı bir dizüstü bilgisayara dönüşen bu cihaz geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkmıştı. Fazla zaman geçmeden test merkezimize de ulaştı.

Galaxy TabPro S’in 12 inç Full HD Super AMOLED ekran, altıncı nesil Intel Core M işlemci, 128 GB SSD, 4 GB RAM gibi başlıca özellikleri mevcut. 802.11a/b/g/n/ac Wi-Fi ve NFC gibi kablosuz bağlantı desteklerine sahip olan, USB-C portu da barındıran Galaxy TabPro S görünüşe göre Apple’ın iPad Pro’suna ciddi bir rakip olacak. Çok yakında Galaxy TabPro S’in detaylı incelemesini Teknoblog’da bulacaksınız. Ancak şimdi sizi kutu açılışı ve ilk kullanım videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Samsung Galaxy TabPro S Ön İnceleme

Apple 14 inç MacBook Pro modelini tanıttı, işte özellikleri

Apple, 18 Ekim etkinliğinde beklendiği üzere yeni MacBook Pro modellerini tanıttı. Şimdiye kadar dedikodusu yapılan birçok özelliğin yeni modellerle karşımıza çıktığını görüyoruz. Yeni MacBook...