Huawei Online Mağaza’dan yapılan MateBook dizüstü alışverişlerinde ek 1 yıl garanti süresi imkanı

Huawei, tüketici ihtiyaçlarını ve dizüstü bilgisayar kullanım alışkanlıklarını değerlendirdiğini ve Huawei Online Mağaza üzerinden dizüstü bilgisayar ürünlerini satın alan kullanıcılara istedikleri takdirde uzatılmış 1 yıl daha garanti sunduğunu kaydetti. Tüketiciler normalde 2 yıl olan dizüstü bilgisayar garanti süresini 3 yıla çıkarabiliyorlar.

Huawei’nin MateBook dizüstü bilgisayarlarının kullanım süreleri uzadıkça, tüketicilerin ihtiyaçları da farklılık gösteriyor. Satın aldıkları bilgisayarları uzun süreler boyunca sorunsuz ve gerektiğinde Huawei servis garantili ücretsiz onarım fırsatıyla kullanmak isteyen tüketiciler, Huawei Online Mağaza üzerinden MateBook Serisi dizüstü bilgisayar satın alımı yaparken uzatılmış garanti seçeneği ile 3 yıllık tam garanti kapsamına kavuşabilecekler.

Huawei’nin belirttiğine göre, 799 TL’den başlayan fiyatlarla uzatılmış garanti hakkı, ana cihaz ile birlikte anakart, CPU, bellek, monitör, sabit disk, klavye, güç adaptörü ve dahili pili de kapsıyor.

Uzatılmış garanti seçeneği, Huawei Online Mağaza üzerinden satın alınacak MateBook 13, MateBook 14, MateBook D14, MateBook D15, MateBook D16, MateBook X ve MateBook X Pro Huawei dizüstü bilgisayarlarda geçerli oluyor. Tüketiciler, cihazlarının garanti durumunu aşağıdaki bu bağlantıdan sorgulayabilirler.

Teknoblog’un satış ortaklıkları vardır. Bunlar, editoryal içeriği etkilemez, ancak Teknoblog, satış ortaklığı bağlantıları üzerinden satın alınan ürünler için komisyon kazanabilir.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S22 serisi tanıtım tarihini resmen açıkladı

Samsung Galaxy S22 serisi tanıtım tarihi belli oldu. Yeni telefonların tanıtımlarının beklendiği gelecek Galaxy Unpacked etkinliği için Samsung, resmi tarih ve saati verdi. Etkinlik...

Nvidia Arm’ı satın almaktan vazgeçmek üzere

Nvidia, çip tasarımcısı Arm'ı 40 milyar dolar karşılığında satın almaktan vazgeçmeye hazırlanıyor. Söz konusu iddiayı Bloomberg gündeme getirdi. Anlaşmanın hem düzenleyici kurumlar tarafından çok...

James Webb Uzay Teleskobu ana yörüngesine yerleşti

James Webb Uzay Teleskobu sonunda yeni evine ulaştı. NASA'dan yapılan açıklamada, uzayın derinliklerindeki gözlemevinin ana yörüngesine yerleştiği belirtildi. Teleskobun aynalarının açılımı daha önce gerçekleşmişti....

İNCELEMELER >>