Fırsatlar

Huawei Online Mağaza’dan yapılan MateBook dizüstü alışverişlerinde ek 1 yıl garanti süresi imkanı

huawei matebook huawei online mağaza

Huawei, tüketici ihtiyaçlarını ve dizüstü bilgisayar kullanım alışkanlıklarını değerlendirdiğini ve Huawei Online Mağaza üzerinden dizüstü bilgisayar ürünlerini satın alan kullanıcılara istedikleri takdirde uzatılmış 1 yıl daha garanti sunduğunu kaydetti. Tüketiciler normalde 2 yıl olan dizüstü bilgisayar garanti süresini 3 yıla çıkarabiliyorlar.

Huawei’nin MateBook dizüstü bilgisayarlarının kullanım süreleri uzadıkça, tüketicilerin ihtiyaçları da farklılık gösteriyor. Satın aldıkları bilgisayarları uzun süreler boyunca sorunsuz ve gerektiğinde Huawei servis garantili ücretsiz onarım fırsatıyla kullanmak isteyen tüketiciler, Huawei Online Mağaza üzerinden MateBook Serisi dizüstü bilgisayar satın alımı yaparken uzatılmış garanti seçeneği ile 3 yıllık tam garanti kapsamına kavuşabilecekler.

Huawei’nin belirttiğine göre, 799 TL’den başlayan fiyatlarla uzatılmış garanti hakkı, ana cihaz ile birlikte anakart, CPU, bellek, monitör, sabit disk, klavye, güç adaptörü ve dahili pili de kapsıyor.

Uzatılmış garanti seçeneği, Huawei Online Mağaza üzerinden satın alınacak MateBook 13, MateBook 14, MateBook D14, MateBook D15, MateBook D16, MateBook X ve MateBook X Pro Huawei dizüstü bilgisayarlarda geçerli oluyor. Tüketiciler, cihazlarının garanti durumunu aşağıdaki bu bağlantıdan sorgulayabilirler.

Teknoblog’un satış ortaklıkları vardır. Bunlar, editoryal içeriği etkilemez, ancak Teknoblog, satış ortaklığı bağlantıları üzerinden satın alınan ürünler için komisyon kazanabilir.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER