Cyberpunk 2077 için iki yeni video

CD Projekt Red, çok uzun süredir beklenen ve çıkışı kısa süre önce bir kez daha ertelenen Cyberpunk 2077 için iki yeni oynanış videosu yayınladı. Bu videolardan biri “The Gig” adını taşıyor ve oyunun hikayesi için bir “önsöz” işlevi görüyor. Videoda V isimli karakter bir biyo-çip hırsızlığı sırasında yakalanıyor ve böylelikle oyunun geri kalanı için macera başlıyor.

Bu videoda oyunun daha önce görülmeyen bazı unsurlarını görmek de mümkün oluyor. Bunlar arasında “Badlands” isimli açık dünya ve Adam Smasher isimli karakter de bulunuyor. Hantal bir cyborg olan Smasher’ı Cyberpunk’ın masaüstü oyununu oynayanlar hatırlayacaktır.

İkinci videoda ise CD Projekt Red’in “braindance” (beyin dansı) olarak adlandırdığı oynanış deneyiminin demosunu görmek mümkün oluyor. Burada oyuncular Cyberpunk 2077’in füturistik teknolojisini kullanarak başka bir karakterin belleğine giriyor. Bir yandan özgürce eski olayları analiz eden oyuncular, diğer taraftan da ipucu ve yeni bilgiler için araştırma da yapabiliyor. Oyuncular Cyberpunk 2077’nin hikayesini daha derinlemesine keşfettikçe bu beyin dansı yönteminden daha sık yararlanacak.

CD Projekt Red, 2022’de Netflix’te izleyicilerin karşısına çıkacak olan “Cyberpunk: Edgerunners” isimli yeni bir içeriğin de duyurusunu yaptı. Stüdyo birkaç hafta içinde oyuna ait yeni detaylar paylaşma sözü de verdi.

Cyberpunk 2077, 19 Kasım 2020’de Xbox One, PlayStation 4 ve PC için yayınlanacak. Xbox Series X ve PlayStation 5’te de ilk günden itibaren oyunu oynamak mümkün olacak. CD Projekt Red, yeni nesil konsolların gücünden yararlanmak adına hazırlanmış özel bir güncellemenin de sözünü veriyor.

Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları ve ürün incelemeleri YouTube kanalımızda. Abone olun, yeni videoları kaçırmayın!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kademeli normalleşmeyle ilgili yeni kararlar açıklandı

29 Nisan tarihinde başlayan tam kapanma süreci yarın sabah saat 05.00'te son buluyor. Bunun öncesinde İçişleri Bakanlığı, yayınladığı bir genelgeyle 17 Mayıs - 1...

Apple Music Hi-Fi ve AirPods 3 gelecek hafta içinde bekleniyor

Apple'ın önümüzdeki hafta için daha önce düşünülenden daha büyük planları olabilir. Yeni iMac, iPad Pro ve Apple TV 4K, 21 Mayıs'ta veya civarında erken...

Türkiye GP 2021 ile ilgili yeni karar; haziranda yarış olmayacak

Türkiye GP 2021'in 11-13 Haziran tarihleri arasında İstanbul Park pistinde düzenlenmesi planlanıyordu. Bunun resmi duyurusu birkaç hafta önce yapılmıştı. Ancak son günlerde yarışın Türkiye'de...