PAYLAŞ

Samsung, Galaxy S III mini’nin tanıtımını 11 Ekimde gerçekleştireceğini resmen duyurmuştu. Doğrulamanın yapılmasının ardından Samsung’un yeni akıllı telefonuna ait olduğu iddia edilen özellikler ve bir fotoğraf da Alman teknoloji sitesi Mobile Geeks tarafından yayınlandı. GT-i8190 model numarasına sahip olan Galaxy S III mini’nin tasarımının da orijinal Galaxy S III’ten boyutları dışında pek farklı olmadığı görülüyor. Android‘in en son sürümü olan Android Jelly Bean ile gelecek olan akıllı telefonda 4 inç’lik Super AMOLED bir ekran yer alacak.

Akıllı telefonun ST-Ericsson U8420 1GHz çift çekirdekli işlemciye sahip olduğu söylenirken, 1 GB RAM ve 16 GB dahili hafıza da diğer özellikler olarak göze çarpıyor. microSD yuvasına sahip olan akıllı telefonda ön kamera, 5 megapiksellik arka kamera, NFC desteği ve de 1500 mAh pil bulunuyor. Site kaynağının adını vermezken, kaynağına duyduğu güven için ”%110” oranını verdi. Yarın Almanya’da gerçekleştirilecek tanıtımın ardından sitenin kaynağının ne kdar güvenilir olduğu ortaya çıkacak.

İlgili >> Mobile Geeks

Önceki HaberTwitter video paylaşım şirketi Vine'ı satın alıyor
Sonraki HaberOnLive'ın varlıkları sadece 4.8 milyon dolara satılmış
1987 yılında Antalya'da doğan Sinan Küstür, İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler Bölümü'nü tamamladıktan sonra Londra'da bulunan Roehampton Üniversitesi'nde Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yapmıştır. Çocukluk döneminden bu yana teknolojiyle haşır neşir olan Sinan, eğitim dönemini tamamlamasının ardından teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında harmanlamayı sürdürmektedir.

YORUM YOK

Comments are closed.