Xiaomi Pad 6 ve Pad 6 Pro’nun pil ve şarj kapasiteleri ortaya çıktı

google news abone ol

Xiaomi Pad 6 ve Pad 6 Pro, 18 Nisan’da Xiaomi 13 Ultra ile birlikte gözler önüne çıkacak. Tanıtım için bekleyiş devam ederken, tabletlerle ilgili yeni bilgiler de sızıyor. Bu bilgilerin en yenisi, Pad 6 ve Pad 6 Pro’nun pil ve şarj kapasitelerini gözler önüne seriyor.

Buna göre, Pad 6 Pro 67W kablolu şarj desteğine sahip 8600 mAh kapasiteli pille kullanıcıların karşısına çıkacak. Bu tabletin selefi Xiaomi Pad 5 Pro’da da aynı özelliklere sahip bir pil mevcut. Standart Pad 6’da ise 33W şarj destekli 8840 mAh pil kullanıcıları bekliyor.

Pad 6’nın Qualcomm Snapdragon 870, Pad 6 Pro’nun ise Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemciyle geleceği daha önce açıklanmıştı. Pad 6’nın 11 inç 120 Hz LCD ekrana sahip olması, Pad 6 Pro’nun ise AMOLED bir panelle kullanıcıların karşısına çıkması bekleniyor. Pad 6 Pro’nun 50 megapiksel ana kamera taşıdığı da bilinenler arasında yer alıyor.

Xiaomi Pad 6 Pro Çin dışında satılmayacak

Xiaomi Pad 6 Pro’nun Çin dışında satılması beklenmiyor. Pad 6’nın ise uluslararası pazarda da kullanıcılarla buluşması bekleniyor. Tüm detayları öğrenmek için 18 Nisan’a kadar sabretmek gerekiyor.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER
ÖNE ÇIKANLAR