Surface Laptop 4’ün izi şimdi de destek sayfalarında görüldü

Microsoft’un henüz resmiyet kazanmayan Surface Laptop 4 için hazırladığı iki yeni destek sayfası ortaya çıktı. Bu sayfalardan biri, dizüstü bilgisayarın AMD işlemcili versiyonu için hazırlanan bir “yer tutucu” niteliği taşıyor. Diğer sayfa Surface Laptop 4’ün Intel işlemcili versiyonu için hazırlanmış.

Her iki sayfa da ünlü duyumcu WalkingCat tarafından ortaya çıkarıldı. Daha önce de doğru sızıntılar paylaşan WalkingCat, yeni dizüstü bilgisayarın önümüzdeki hafta tanıtılabileceğini belirtti.

Microsoft’un destek sayfası dizüstü bilgisayarla ilgili olarak fazla detay barındırmıyor. Ancak Surface Laptop 4’ün özellikleri daha önce ortaya çıkan bir sızıntıyla görülmüştü. Dizüstü bilgisayarda kullanılacak AMD işlemcilerin Ryzen 5 4680U ve Ryzen 7 4980U olacağı belirtilirken, Intel tarafındaki tercihin ise Core 15-1145G7 ve Core i7-1185G7 Intel işlemciler olacağı görülmüştü.

microsoft surface laptop 4 Surface Laptop 4, tasarım ve genel teknik özellikleri itibarıyla selefleriyle aynı çizgide duracak gibi görünüyor. 13.5 ve 15 inç ekran seçenekleri olacağı söylenen bilgisayarda maksimum RAM kapasitesinin 32 GB, depolama alanı seçeneğinin 1 TB olması bekleniyor. Ekranların 3:2 görüntü oranının değişmeyeceği de beklentiler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
13 inç Mini LED ekranlı MacBook Air 2022'de bekleniyor

Nothing ilk ürünü olan kablosuz kulaklık Ear (1)’i tanıttı

OnePlus kurucu ortağı Carl Pei liderliğindeki tüketici teknolojisi girişimi Nothing, ilk ürünü olan Ear (1) tam kablosuz kulaklıklarını resmen duyurdu. Nothing Ear 1 fiyatı...