Eğlence

Yeni Super Mario Bros. filmi için son fragman geldi

super mario bros.

Yeni Super Mario Bros. animasyon filmiyle ilgili paylaşımlar bir süredir devam ediyordu. Önümüzdeki ay vizyona girecek film için hazırlanan en son fragman da izleyicilerle buluştu. Artık filmin çıkışından önce başka bir fragmanın paylaşılmayacağını belirtmekte fayda var.

Yeni fragman, izleyenlere adeta bir oyunun içinde olduklarını hissettiriyor. Farklı sahnelerde farklı Super Mario oyunlarından izler bulmak mümkün olurken, filmin oyunlarla bağının kuvvetli olacağı anlaşılıyor.

Filmde Mario’yu Chris Pratt seslendiriyor. Ancak fragmanda Pratt’ın sesi pek fazla duyulmuyor. Bunun yerine filmin hangi tonda olacağına dair daha somut bir fikir edinmek mümkün oluyor. Fragmanda Bowser tanıdık video oyun düşmanlarını listelerken görülüyor. Başka bir sahnede ise Mario ve Donkey Kong bir eğitim parkurunda güç mantarları ve ateş çiçekleri kullanıyor. Mario ve Peach’in Gökkuşağı Yolu’nda yarışması da oyunlardan fırlamış bir diğer sahne gibi görünüyor. İzleyicilerin grafikleri üst kalitede bir oyunu izliyormuş gibi hissedeceği rahatlıkla söylenebilir.

Super Mario Bros. filmi için Illumination ve Nintendo oldukça yakın çalıştı

Bu duruma pek şaşırmamak gerekiyor. Zira filmin yönetmenleri Aaron Horvath ve Michael Jelenic, filmin yapımcısı Illumination’ın filmin gerçekçi bir his vermesi için Nintendo ile yakın bir çalışma yürüttüğünü belirtmişlerdi.

Super Mario Bros. filmi 5 Nisan 2023’te gösterime girecek.

İLGİLİ HABERLER