Samsung Galaxy M01s için ilk işaretler görüldü

Samsung Galaxy M01s ile giriş segmentinde sunduğu seçeneklere bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Haziran ayında Hindistan’da satışa sunulması beklenen telefon hem Wi-Fi Alliance internet sitesinde hem de Geekbench’in veri tabanında görüldü. Bu iki kayıt sayesinde telefonun özellikleri konusunda fikir edinmek de mümkün oluyor.

Wi-Fi Alliance’taki kayda göre; Galaxy M01s, SM-M017F/DS model numarasını taşıyor. Sızıntı telefonun çift SIM ve Wi-Fi Direct desteğine sahip olduğunu gösteriyor. Akıllı telefonun kutusundan Android 9 Pie yüklü olarak çıkacağı da burada görülüyor.

Galaxy M01s, Geekbench’in veri tabanında ise SM-M017F model numarasıyla boy gösteriyor. Akıllı telefonun kalbindeki MediaTek Helio P22 işlemciye 3 GB RAM eşlik ediyor. Android 9 Pie işletim sistemi bilgisi Geekbench tarafından da doğrulanırken; telefon testte tek çekirdekte 747, çok çekirdekte ise 3526 puan alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
YouTube Shorts için içerik üretenlere toplam 100 milyon dolar ödeyecek

Samsung Galaxy M01s hakkındaki bilgiler netleşse de, Galaxy M01’in de henüz resmiyet kazanmadığını belirtmekte fayda var. İki telefonun birlikte tanıtılması muhtemel görünürken, Galaxy M01’de işlemci olarak Qualcomm Snapdragon 439’un tercih edileceği belirtiliyor. Samsung’un bu iki cihazı farklı pazarlarda piyasaya sürmesi bekleniyor.

Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları ve ürün incelemeleri YouTube kanalımızda. Abone olun, yeni videoları kaçırmayın!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kademeli normalleşmeyle ilgili yeni kararlar açıklandı

29 Nisan tarihinde başlayan tam kapanma süreci yarın sabah saat 05.00'te son buluyor. Bunun öncesinde İçişleri Bakanlığı, yayınladığı bir genelgeyle 17 Mayıs - 1...

Apple Music Hi-Fi ve AirPods 3 gelecek hafta içinde bekleniyor

Apple'ın önümüzdeki hafta için daha önce düşünülenden daha büyük planları olabilir. Yeni iMac, iPad Pro ve Apple TV 4K, 21 Mayıs'ta veya civarında erken...

Türkiye GP 2021 ile ilgili yeni karar; haziranda yarış olmayacak

Türkiye GP 2021'in 11-13 Haziran tarihleri arasında İstanbul Park pistinde düzenlenmesi planlanıyordu. Bunun resmi duyurusu birkaç hafta önce yapılmıştı. Ancak son günlerde yarışın Türkiye'de...