Motorola Moto E7 için resmi duyuru yaklaşıyor

Motorola, Moto E7 Plus’ı geçtiğimiz ay tanıtmıştı. Buna rağmen, Moto E7’nin standart versiyonu hâlâ resmiyet kazanmış değil. E7 sertifika belgelerinde, canlı sızıntılarda ve Kanadalı bir mobil operatörün kayıtlarında görülse de, resmen ortaya çıkmamıştı.

Bu sızıntılara şimdi de yeni bir operatör kaydı daha eklendi. Bu kayıtta akıllı telefonun teknik özelliklerini bir kez daha görmek mümkün oluyor. Bu yeni sızıntı da telefonun çıkış tarihinin biraz daha yaklaştığını ortaya koyuyor.

Moto E7’de 6.2 inç büyüklüğünde HD+ çözünürlüklü bir LCD ekran mevcut. Görüntü oranı 19:9 olan bu ekranın üzerinde damla bir çentik yer alıyor ve bu çentik 5 megapiksel ön kameraya ev sahipliği yapıyor. Telefonun arka panelinde ise 13 megapiksel ana kamera, 2 megapiksel derinlik sensörü, LED flaş ve parmak izi tarayıcısı bulunuyor.

motorola moto e7 Akıllı telefonda 2 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı mevcut. Telefona ihtiyacı olan enerjiyi ise micro USB girişi üzerinden doldurulan 3550 mAh kapasiteli pil sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Oppo Reno 6 Pro için yeni işlemci iddiası

Motorola Moto E7 için henüz ortada bir fiyat ve çıkış tarihi bilgisi bulunmuyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

NASA’nın Mars helikopteri ilk test uçuşunu başarıyla gerçekleştirdi

NASA, Ingenuity adını taşıyan helikopteriyle Mars üzerinde ilk test uçuşunu gerçekleştirdi. Yerden 3 metre yükselen küçük hava aracı, 40 saniye boyunca havada kaldı. Böylelikle...

Tesla Autopilot kontrolünde kaza yaptı, iki kişi hayatını kaybetti

Tesla Autopilot teknolojisinin güvenilirliğiyle ilgili sorular yaşanan son kazanın ardından yine arttı. 2019 çıkışlı bir Model S, ABD'nin Houston şehrinin kuzeyinde ağaca çarptı. Kaza...