Microsoft Surface Pro 8 resmi belgelerde görüldü

ABD Federal İletişim Komisyonu’na (FCC) sunulan belgeler, yakında resmiyet kazanacak teknolojik ürünler konusunda fikir edinmeye yardımcı oluyor. Bu sayede varlığı doğrulanan en yeni ürün Microsoft Surface Pro 8 oldu.

FCC belgeleri, Surface Pro 8’in kablosuz iletişim teknolojilerini onaylıyor. Buna göre, cihazda hem Wi-Fi 6 hem de LTE desteği bulunacak. FCC’den onay gelmesi, ürünlerin resmiyet kazanmasının da çok uzak olmadığını gösteriyor.

Daha önce çıkan dedikodularda da Surface Pro 8’in 2021’in ocak ayında resmiyet kazanabileceği belirtilmişti. Surface Laptop 4’ün de Surface Pro 8’e eşlik edebileceği iddiası da öne sürülmüştü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Apple 20 Nisan etkinliği duyuruldu, yeni iPad Pro bekleniyor

Eski sızıntılara göre, Microsoft Surface Pro 8 için işlemci seçenekleri Intel Core i3’ten başlayacak. Baz modelde bu işlemciye 8 GB RAM eşlik edecek. En üst versiyonda ise Intel Core i7 işlemci ve 32 GB RAM’in bulunacağı belirtiliyor. Dahili depolama alanı seçeneklerinin ise 128 GB’tan 1 TB’a kadar uzanması bekleniyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...