Ana Sayfa Konular Blackberry 10

Konu: blackberry 10

BlackBerry BB10’u en az iki yıl daha destekleyecek

Sayıları artık oldukça azalsa da, eski BlackBerry telefonuna hâlâ sıkı sıkı sarılan bir kitle mevcut. Kanadalı şirket, bu kullanıcı grubunun kendisini daha güvenli hissetmesini...

WhatsApp BlackBerry işletim sistemlerini önümüzdeki haziran ayının sonuna kadar destekleyecek

BlackBerry OS artık ölmekte olan bir mobil platform olsa da, bu durum işletim sistemini artık kimsenin kullanmadığı anlamına gelmiyor. Sadık BlackBerry hayranları halen şirketin...

BlackBerry 10 işletim sisteminin fişi çekiliyor

BlackBerry, telefon pazarındaki mağlubiyetini sonunda kabul etmişe benziyor. Şirket, BlackBerry 10 (BB10) işletim sistemiyle yüklü gelen yeni bir telefon üretmeyeceğini açıkladı. Bunun yerine kendisini...

BlackBerry 200 çalışanıyla yollarını ayırıyor

BlackBerry cephesinde işler düzeliyor gibi gözükse de, gerçeğin daha farklı olduğu anlaşılıyor. Yaralarını sarmakta sıkıntılar yaşayan şirket ABD'nin Florida eyaletinde ve anavatanı Kanada'da bulunan...

BlackBerry: BlackBerry 10’dan vazgeçmiyoruz

Geçtiğimiz hafta düzenlenen CES 2016'da oldukça ilginç iddialar gündeme gelmişti. Lenovo'nun Motorola markasını kullanmayı bırakacağı ve BlackBerry'nin kendi imzasını taşıyan mobil işletim sistemi BlackBerry...

BlackBerry 2016’da sadece Android telefonları çıkaracak

BlackBerry, en azından bu yıl çıkaracağı bütün cihazlarında Android işletim sistemini tercih edeceğini, kendi geliştirdiği BB10'u bir kenara bırakacağını açıkladı. CES kapsamında Las Vegas'ta bir...

BlackBerry’nin Android telefonu BB10’un birçok özelliğine sahip olacak

BlackBerry'nin bir süredir sızıntısı yapılan kızaklı klavyeli akıllı telefonu Venice görünüşte Android'in ham sürümüyle çalışıyor gibi görünüyor, ancak son sızıntı buzdağının görünmeyen kısmının da...

Kızaklı telefon BlackBerry Venice önümüzdeki kasım ayında satışa sunulacak

BlackBerry yöneticisi Ron Louks, şirketinin kızaklı bir akıllı telefon üstünde çalıştığını Mobil Dünya Kongresi'nde duyurmuştu. Söz konusu akıllı telefon, o dönem itibarıyla henüz bir...

Paslanmaz çelik çerçeveli BlackBerry Passport Silver Edition resmiyet kazandı

BlackBerry, kare ekranlı akıllı telefonu Passport'u geçtiğimiz sonbaharda görücüye çıkarmıştı. Şirket şimdi de BlackBerry Passport Silver Edition'ı resmen duyurdu. Orijinal versiyona kıyasla daha rafine...

Eski BlackBerry 10 telefonları için son yazılım güncellemesi dağıtılmaya başlandı

En yeni özellikleri ilk önce en son çıkardığı Passport ve Classic akıllı telefonlarına getiren BlackBerry, şimdi bu yenilikleri BlackBerry 10 serisindeki diğer cihazlara da...