Eğlence

Yakında vizyona girecek John Wick 4’ten bir fragman daha geldi

john wick 4

John Wick 3’ün sonunda High Table ile bağlantılı her suikastçi John Wick‘in öldüğünü ve artık endişelenmeleri gereken bir problem olmadığını düşünüyordu. Ancak John Wick 4 için yayınlanan en son fragman, High Table üyelerinin çok yanlış olduğunu gösteriyor.

Üç film boyunca kendisini öldürmekle görevli diğer kiralık katillerin canına okuyan Wick, en yeni filmde Laurence Fishburne tarafından canlandırılan Bowery King ve Ian McShane’in hayat verdiği Winston Scott ile iş birliği yapıyor. Bu üçlü High Table’ı tamamen yok etmek için güçlerini birleştiriyor.

Fragmana bakıldığında Scott’ın doğrudan John Wick ve Bowery King ile birlikte çalışıp çalışamadığı anlaşılamıyor. Ancak Akira (Rina Sawayama) ve Caine (Donnie Yen) gibi kiralık katillerin sürekli olarak Wick’i öldürmeye çalıştığı bir ortamda Winston Scott çok da art niyetli değil gibi görünüyor.

John Wick 4 ne zaman vizyona girecek?

Filmde Wick’in nihai amacı yine Bill Skarsgård tarafından canlandırılan Marquis de Gramont’u öldürmek olacak. John Wick 4, 24 Mart’ta izleyicilerle buluşacak.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER