Video: iPhone 7 reklamı yeni Apple akıllı telefonunun özelliklerini hızlıca gösteriyor

iPhone 7 bu cuma günü yurt dışında satışa sunuluyor. Apple bunun öncesinde yayınladığı yaklaşık 30 saniyelik iPhone 7 reklamı ile yeni nesil akıllı telefonunun öne çıkan özelliklerini görsel olarak listeliyor.

Reklamda baykuşun gözleriyle iPhone 7 Plus’ın çift arka kamerası, düşük ışıkta gösterilen iyi kamera performansı temsil ediliyor. Bunun dışında akıllı telefonların suya dayanıklılığı, gücü, ses konusundaki yetenekleri de reklamda kısa anlıklarla da olsa değinilen özellikler arasında bulunuyor.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile birlikte Apple’ın akıllı telefonları suya dayanıklılık, Taptic Engine ile işleyen yeni bir ana ekran tuşu, optik görüntü sabitleme özellikli, f/1.8 diyafram açıklıklı 12 megapiksel arka kamera gibi yeni özellikler geliyor. Bunun yanı sıra iPhone 7 Plus’ın çift arka kamerası bulunuyor, böylelikle kayıpsız şekilde zum yapma, daha geniş açı gibi imkanlar sunuyor.

iPhone 7’nin Türkiye’de ne zaman satışa çıkacağı şu an için resmiyet kazanmadı.

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...