Teknoloji

Huawei AppCube ile KOBİ’lerin uygulama geliştirme süreçlerini kolaylaştırıyor

huawei 5g

Huawei Ar-Ge Merkezi tarafından geliştirilen AppCube platformu, LOW CODE olarak adlandırılan özelliği ile daha az kod yazarak daha fazla yazılım üretmeye olanak sağlıyor. Şirketin belirttiğine göre AppCube, başta KOBİ’ler olmak üzere şirketlerin dijital dönüşüm süreçlerinde verimlilik vadediyor. 

AppCube platformunun hazır şablonları ile derinlemesine bir uygulama ve yazılım geliştirme bilgisi gereksinimi olmaksızın, iş süreci yönetimi uygulamaları geliştirmek mümkün hâle geliyor. Ayrıca proje geliştirme sürecinde zaman tasarrufu sağlarken, hızlı bir şekilde etkinleştirilebilen altyapısı sayesinde, proje maliyetlerini düşürüyor.

Bunun yanı sıra platform, geliştirilen uygulamaları şirketlerin değişen ihtiyaçlarına göre uyarlayarak, işletmelerin proje sürdürülebilirliğini de destekliyor. Şirketler, AppCube ile geliştirdikleri çözümlere mobil cihazlarından da ulaşarak, zamandan ve mekandan bağımsız olarak iş süreçlerini yönetebiliyor.

AppCube’un diğer özellikleri arasında, veri görselleştirme ve DMAX modülü ile büyük ekranlarda kolay veri okuma da yer alıyor. Bu da verilerin yorumlanmasını ve yöneticilerin hızlı bir şekilde karar almalarını kolaylaştırıyor. Şirketlerin kullandığı diğer kurumsal yazılımlarla da uyumlu şekilde çalışabilen AppCube, yapay zeka ve nesnelerin interneti uygulamaları ile de entegre edilebiliyor.

AppCube ile partner ekosistemini büyütmeyi amaçlayan Huawei bu ekosistemi teknik eğitimlerle de destekliyor.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER