Honor V40 taslakları tasarımın detaylarını gösteriyor

Huawei’yle yollarını ayıran Honor, kısa süre içinde yeni bir amiral gemisi çıkarma sözü vermişti. Bu cihazın V40 olacağını tahmin etmek pek zor olmuyor. Honor V40 hakkında bilinmeyen pek çok nokta olsa da, yeni bir sızıntı bunlardan bazılarını aydınlatıyor.

V40’a ait olduğu belirtilen taslak ve çizimler, yuvarlak arka kamera modülünü ve ekranın sol üst köşesinde yer alan kapsül şeklindeki ön kamera deliğini gösteriyor. Ekranın kenarlara doğru kavis yapması da dikkat çekiyor. Kamera çıkıntısına daha yakından bakıldığında ise Leica imzalı yuvarlak lens de göze çarpıyor.

Çizimlere bakıldığında Honor’un yuvarlak kamera modülü için ilhamını bir kol saatinden olduğu da açık biçimde görülüyor. Bu modülde dört sensör yer alıyor. Ön tarafta ise kamera deliğinin görece küçülmesi dikkat çekiyor.

honor v40 Honor V40 normal şartlar altında 2020 bitmeden tanıtılacaktı. Ancak Huawei ve Honor’un ayrılık süreci nedeniyle V40’ın tanıtımı da 2021’e kalmışa benziyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Oppo Reno 6 Pro sızıntısı işlemci seçeneklerini gösteriyor

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone satın almayı düşünenlerin ilgisini çekecek indirim fırsatı

Bugünlerde bir iPhone satın almayı düşünüyorsanız, bu indirim fırsatı mutlaka ilginizi çekecektir. Trendyol'da bulunan Gürgençler Apple Premium Reseller mağazasında iPhone 12 Pro Max, iPhone...