Harley-Davidson’dan klasik tasarımlı bir elektrikli bisiklet daha

Harley-Davidson, Serial 1 markasıyla elektrikli bisikletler de üretiyor. İlk elektrikli bisikletlerini bu yıl piyasaya süren şirket, klasik bisiklet görüntüsünde elektrikli bisikletler de hazırlıyor. 1-OFF serisinin açılışını sadece bir adet üretilen ve açık artırmayla satılan Mosh/Chopper modeliyle yapan Serial 1, seriye bir bisiklet daha ekliyor.

Harley-Davidson’ın yeni elektrikli bisikleti Mosh/Tribute adını taşıyor. Bu bisiklet, dördüncü çeyreğin sonlarında yani aralık ayında piyasaya sürülecek. 5999 dolar ödeyenler şimdiden elektrikli bisikleti sipariş edebiliyor.

Mosh/Tribute 529 Wh kapasiteli çıkarılabilir bir bataryayla gelecek. Bu batarya ile 169 kilometre yol katedilebilecek. Ancak sürüş moduna, tarzına ve yol seçimine bağlı olarak maksimum menzil 56 kilometreye inebilecek.

Harley-Davidson, Mosh/Tribute üretiminde Mosh/Chopper’a kıyasla biraz daha cömert davranıyor. Ancak şirket bu elektrikli bisikletten de sadece 650 adet üretecek.

Apple 14 inç MacBook Pro modelini tanıttı, işte özellikleri

Apple, 18 Ekim etkinliğinde beklendiği üzere yeni MacBook Pro modellerini tanıttı. Şimdiye kadar dedikodusu yapılan birçok özelliğin yeni modellerle karşımıza çıktığını görüyoruz. Yeni MacBook...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun