Ulaşım

Serial 1 özel üretim elektrikli bisikleti açık artırmayla satıyor

serial 1

Harley-Davidson’ın geçtiğimiz yıl bağımsız bir yapı hâline getirdiği elektrikli bisiklet şirketi Serial 1, özel olarak ve sınırlı sayıda ürettiği elektrikli bisikletleri açık artırmayla satıyor. Bu bisikletlerden ilki, Schwinn Sting-Ray bisikletlerden ilham alan Mosh/Chopper modeli oldu. Şirket, elle boyanan muz koltuğu bulunan bisikleti “psikedelik” olarak tanımlıyor.

Mosh/Chopper’a açık artırmayla sahip olmak ise pek kolay değil. Öncelikle bu bisikletten sadece bir adet üretildi. Serial 1’ın 1-OFF serisinin ilk üyesi olan Mosh/Chopper’ın ardından yine özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş başka dizüstü bilgisayarlar takip edecek.

Hâlihazırda Mosh/Chopper için verilen en yüksek teklif 6700 dolar seviyesinde. Açık artırma 12 Ağustos’ta Türkiye saatiyle 00.00’da sona erecek.

Serial 1 marka direktörü Aaron Frank, 1-OFF serisiyle ilgili olarak şu ifadeleri kullandı: “Kişiselleştirme motosiklet deneyiminin çok önemli bir parçası. On yıllardır insanlar kendi tarz ve zevklerini yansıtmak için motosikletlerini kişiselleştiriyor. 1-OFF serisiyle bu ruhu elektrikli bisikletlere taşıyor ve insanlara bir elektrikli bisikleti en baştan oluşturmanın ne kadar keyifli bir şey olduğunu göstermek istiyoruz.”

İLGİLİ HABERLER