Teknoloji

Sony LinkBuds S’in pop yıldızı Olivia Rodrigo için hazırlanan özel versiyonunu tanıttı

sony linkbuds s

Son dönemin en büyük pop yıldızlarından biri olan Olivia Rodrigo, GUTS adını taşıyan yeni albümünü bu ayın ilk günlerinde yayınlamıştı. Rodrigo, yeni albümünün şerefine önemli bir iş birliğine de imza atıyor. Sony LinkBuds S kablosuz kulaklığın Olivia Rodrigo için hazırlanan ve sınırlı sayıda üretilen özel versiyonu kullanıcılarla buluşuyor.

Bu versiyonun standart versiyondan tek farkının mor rengi olduğunu belirtmek gerekiyor. Sony’den yapılan açıklamaya göre, “benzersiz menekşe mermer desen” Grammy ödüllü Olivia Rodrigo tarafından tasarlandı. Rodrigo da sınırlı sayıda üretilen mor LinkBuds S’in hazırlanmasına yardımcı olmaktan dolayı büyük heyecan duyduğunu belirtti. Pop yıldızı, hayranlarının GUTS’ı bu kulaklıkla dinlemesi için sabırsızlandığını da sözlerine ekledi.

Çok uluslu ve büyük bir şirketle iş birliği yapmak, Rodrigo’nun son albümünde hissettirmeye çalıştığı ruha tam uygun değil. Ancak burada önemli bir teknik detay olduğunu belirtmek gerekiyor. Bu özel üretim LinkBuds S’te Rodrigo ve prodüktörü Daniel Nigro tarafından ayarlanan özel ekolayzır ayarlarına sahip. Söz konusu ayarlar, Rodrigo’nun albümleri için çevrimiçi müzik platformlarında “optimum dinleme” deneyimi yaşamayı mümkün kılıyor.

Sony LinkBuds S’in güçlü özellikleri bu özel versiyonda da mevcut

Tıpkı tüm LinkBuds S modelleri gibi, bu özel versiyon da aktif gürültü engelleme, 360 derece uzamsal ses desteği, LDAC3 yüksek çözünürlüklü ses ve şeffaf mod gibi özelliklerle geliyor. Pek çok bileşeni otomobil parçalarından ve geri dönüştürülmüş su şişelerinden geri dönüştürülmüş plastik malzemeler kullanılarak üretilen kulaklığın “çevre dostu” olduğu da söylenebilir.

sony linkbuds s

Sony LinkBuds S’in özel Olivia Rodrigo versiyonu 200 dolarlık fiyat etiketiyle yurt dışında ön siparişe çıkmış durumda. Kulaklık Sony’nin internet sitesi üzerinden sipariş edilebiliyor.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER