Teknoloji

Sony LinkBuds S kablosuz kulaklık için geri dönüştürülmüş malzemeyle hazırlanan yeni renk seçeneği

sony linkbuds s

Sony LinkBuds S kablosuz kulaklığı için geri dönüştürülmüş plastik su sebilleri ve geri dönüştürülmüş reçine malzemeleri kullanılarak yapılan gövde ve kasasıyla yeni “Dünya Mavisi” rengini duyurdu.

Sony tarafından geliştirilen bu malzeme, su sebillerinden geri dönüştürülmüş malzemelerin potansiyel kullanımının genişletilmesi ve yapışkan özelliklerinden yararlanılması amacıyla yeni bir tasarım ifadesi arayışı olarak ortaya çıkıyor. LinkBuds S “Dünya Mavisi” üzerinde kullanılan malzeme, her üründe kendine has olacak şekilde tasarlanmış bir mermer deseni oluşturuyor.

Sony ürünlerinin çevresel etkiyi azaltmaya olan bağlılığını simgeleyen ’’Dünya Mavisi’’ modeline ek olarak LinkBuds kulaklık serisinin tamamı plastik içermeyen ambalajlardan ve geri dönüştürülmüş otomobil parçalarından oluşuyor.

sony linkbuds sSony LinkBuds S, yeni bir kullanım konsepti sağlayan ve kullanıcılarına çevrimiçi ve çevrimdışı her iki dünyanın da en iyisini sunan bir model olarak öne çıkıyor. Doğal ortam sesine sahip ultra küçük ve hafif tasarımı sayesinde gün boyu her iki dünyaya da bağlı kalmak için mükemmel bir ortam sunuyor. LinkBuds S, kullanıcıların çevresindeki dünyayla etkileşime geçmesini sağlayan LinkBuds yenilikçi ortam sesi teknolojisini, kaliteli gürültü engelleme ile birleştirerek, kullanıcıların sadece sevdiği içeriğe odaklanmasına imkan tanıyor.

Kulaklıklar, Uyarlamalı Ses Kontrolü özelliği sayesinde kullanıcının bulunduğu ortama göre sesi ayarlarını ayarlıyor ve ideal dinleme deneyimi yaratıyor. Kulaklıklar aracılığıyla müzik ve oyunların keyfini çıkarmak veya konferans aramalarına katılmak gibi sesle etkileşim kurma yolları çeşitlenip gelişiyor. Sony Linkbuds serisi, günümüzün mevcut yaşam tarzını yansıtan kullanıcılar için optimum ses deneyimi sağlamaya ve diğer ortak şirketlerin uygulamalarıyla kullanımını geliştirmeye devam ediyor.

sony linkbuds sLinkBuds serisindeki tüm modeller aynı anda iki cihaza bağlanılabilmeyi sağlayan Çok Noktalı Bluetooth bağlantı işlevini etkinleştirmek için bir yazılım güncellemesi alıyor. Örneğin, kullanıcılar bilgisayarlarında müzik çalıyorsa ve akıllı telefonlarına gelen bir aramayı cevaplarsa, otomatik olarak akıllı telefonun aramasına geçiyor ve bağlantı değiştirmek zorunda kalmadan eller serbest arama yapılmasına olanak tanıyor.

Tüm LinkBuds serisi modeller Kasım 2022’de Multipoint Bluetooth bağlantısını desteklemek için bir yazılım güncellemesi alacak. Ödüllü WF-1000XM4 kulaklıklar da bu kış bu daha kullanışlı Bluetooth işlevinden faydalanacak.

sony linkbuds sSony LinkBuds S “Dünya Mavisi” modelinin Aralık 2022’den itibaren Türkiye’de satışa sunulması planlanıyor.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER