Skywell’im Nerede? yeni Nesil otomobil takibi ile müşteri deneyimini zirveye taşıyor

Skywell, müşterilerine araçlarının her anını takip etme imkanı sunuyor.

Elektrikli otomobil üreticisi Skywell, teknoloji ve mobiliteyi birleştirerek müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışmalarını sürdürüyor. Bu bağlamda, sektörde bir ilke imza atan “Skywell’im Nerede?” özelliği, otomobil sahiplerine araçlarının her an nerede olduğunu takip etme imkanı sunuyor.

Skywell web sitesi üzerinden online sipariş sürecini tamamlayan müşterilerin sipariş takip ihtiyaçlarına yönelik geliştirilen “Skywell’im Nerede?” özelliği, otomobilin üretim aşamasından teslimatına kadar tüm yolculuğunu şeffaf bir şekilde izleme olanağı sunuyor. Bu özellik, online alım işleminin başladığı anda devreye giriyor ve otomobilin üretim aşamasından teslimatına kadar tüm yolculuğunu şeffaf bir şekilde izleme olanağı sunuyor.

Skywell’im Nerede? ile online takip kolaylaşıyor

Otomotiv sektöründe sürdürülebilirlik çerçevesinde teknolojik yatırımlarına devam eden Ulu Motor, online satış kanalı üzerinden alım yapan Skywell sahiplerine araçlarının üretimden sevkiyata kadar tüm yolculuğunu yakından takip etme fırsatı sunuyor. Kullanıcı dostu, sade bir ara yüz ekranına müşteri cep telefonu numarası girilerek ulaşılabiliyor. Güveni müşteri sadakatinin temelinde tutan Ulu Motor, sunduğu 3600 takip olanağıyla müşterilerine benzersiz bir deneyim yaşatıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Tesla Cybertruck'ın fiyatlandırma bilgileri ve performans özellikleri açıklandı

Dijital dönüşümün getirdiği olanakları sonuna kadar kullanma vizyonuyla hareket eden Ulu Motor, “Skywell’im Nerede?” ile müşterilerine sektörde öncü bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor. Bu online takip sistemi sayesinde müşteriler, araçlarının her aşamasını detaylı bir şekilde görüntüleyerek araçlarına kavuşacakları süreye dair doğru bilgiye sahip oluyor. Varış noktası ve tahmini varış süresinin yanı sıra, geminin güncel konumu da harita üzerinden görüntülenebiliyor. Ayrıca geminin künyesi ile hava koşulları ve uydu görüntülerine de ulaşabiliyor, bu yolculuğu isterseniz harita üzerinden takip edebiliyorsunuz.

Sabri Küstür
Sabri Küstür
Teknolojiye olan ilgisi çocukluk yıllarına dayanıyor. Yüksek Elektronik ve Haberleşme Mühendisi. Elde ettiği mesleki bilgi ve deneyimi Teknoblog aracılığıyla paylaşmayı tercih etmiştir.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun