Samsung S8530 Wave II Aralık 2010’da Türkiye’ye geliyor

google news abone ol

Samsung S8530 Wave II Aralık 2010'da Türkiye'ye geliyorSamsung’un geride bıraktığımız üçüncü çeyrekte Bada işletim sistemiyle ortaya koyduğu başarıyı sizinle paylaşmıştık. Bu başarıda ilk Bada cihazı olan Wave S8500’ün payı oldukça büyük. Türkiye’de bulunan tek Bada cihazı olan S8500’ün yanına şimdi de S8530 Wave II geliyor.

Samsung S8530 Wave II’yi birkaç hafta önce duyurmuştu. Bu telefonun S8500’den en büyük farkı Super AMOLED ekran yerine TFT-LCD ekranla gelmesi. Samsung 3.7 inç’lik bu ekranın yansıma, çizilme ve kirlenmeye karşı dayanıklı olduğunu söylüyor.Bada işletim sistemiyle çalışan bu telefon TouchWiz 3.0 arayüzü, Samsung Apps uygulama mağazası ve Social Hub servisiyle geliyor. 1 GHz’lik işlemci barındıran S8530’un 5 megapiksellik otomatik odaklı, LED flaşlı kamerası HD video kaydı da yapabiliyor.

Samsung S8530 Wave II gelecek aydan itibaren Türkiye’de de satışa sunulacak. Fiyatının piyasaya çıkmadan önce kesinleşeceğini tahmin ediyoruz. S8530’un ayrıntılı teknik özellik tablosunu ve ilgili basın bültenini aşağıda bulabilirsiniz.

Samsung S8530 Wave II Aralık 2010'da Türkiye'ye geliyor

Samsung S8530 Wave II Aralık 2010'da Türkiye'ye geliyor

BASIN BÜLTENİ

Samsung, Wave II ile Bada Platformlu Telefonlarına Bir Yenisini Daha Ekliyor

S8530 Wave II, geliştirilmiş donanım özellikleriyle akıllı telefon deneyimi konusunda Samsung’un yenilikçi yüzünü ortaya koyuyor

İstanbul, 23 Kasım 2010 – Dünyanın önde gelen cep telefonu üreticilerinden Samsung Electronics, Bada işletim sistemli yeni cep telefonu Samsung S8530 Wave II’yi Aralık ayında Türkiye pazarına sunacağını duyurdu. Samsung tarafından geliştirilen akıllı telefon platformu olan Bada’nın en son sürümü Bada 1.2 işletim sistemine sahip S8530 Wave II; geliştirilmiş multimedya seçenekleri, entegre mesaj merkezi ve iyileştirilmiş mobil deneyimi sayesinde güçlü ve üst düzey bir akıllı telefon performansı sunuyor.

Samsung S8530 Wave II, geniş 3.7 inç, yansıma, çizilme ve kirlenmeye karşı dayanıklı TFT-LCD ekranı ile cep telefonu kullanıcılarına gerçekçi ve kusursuz bir multimedya deneyimi yaşatıyor. S8530 Wave II çoklu video formatlarını destekleyerek, farklı türdeki film dosyalarını görüntülemenin yanı sıra, HD video kaydı seçeneği ile çok net ve kaliteli çekim olanağı tanıyor.

S8530 Wave II’nin Social Hub özelliği sosyal medya hesaplarınızı, rehber bilgilerinizi ve e-maillerinizi entegre tek bir ekranda toplayarak, hepsini aynı anda kontrol edebilmenizi ve bağlantıda kalmanızı sağlıyor. Samsung Apps desteği ile S8530 Samsung Wave II; eğlenceli ve ilgi çekici uygulamalar dünyasını cep telefonu kullanıcılarıyla buluşturuyor. Harflere ayrı ayrı  basmak yerine, harflerin üzerinden parmağınızı kaldırmadan takip ederek yazmak istediğiniz kelimeyi anlayabilen T9 Trace gibi zenginleştirilmiş özellikler hızlı ve kolay metin yazmanıza yardımcı oluyor.

S8530 Wave II ile ilgili olarak, Samsung Electronics Mobil İletişim Başkanı JK Shin; “Samsung Wave II, yenilikçi akıllı telefon deneyimi dendiği zaman Samsung’un dinlenmeden çalıştığını kanıtlıyor. Samsung Wave’i piyasaya sunmamızın ardından, entegre sosyal medya, zengin multimedya ve iyileştirilmiş özellikler konusunda ilerliyoruz” açıklamasını yaptı. “Tüketicimizin beklentilerini daha iyi karşılamak için daha geniş bir ekran ve daha iyi bir kullanım amacıyla hareket ettik. Tüketici beklentilerini değerlendiğimizde daha gelişmiş özellikler beklediklerinden yola çıkarak, gerçekten Samsung’un yenilikçi kapasitesini ortaya koyan S8530 Wave II’yi piyasaya çıkardık.”

Kusursuz, tam dokunmatik akıllı telefon deneyimi sunan Samsung S8530 Wave II, Aralık 2010’dan itibaren Türkiye dahil olmak üzere Asya, Latin Amerika, Afrika, Hindistan ve Çin pazarlarında satışa çıkarılacak.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER
ÖNE ÇIKANLAR