Ana Sayfa Ürünler Akıllı Telefon Samsung Galaxy Note 10 için heyecanı artırıyor

Samsung Galaxy Note 10 için heyecanı artırıyor

Samsung‘un Endonezya ofisi, Twitter hesabında 7 Ağustos’ta gerçekleşecek Unpacked etkinliğiyle ilgili kısa bir video yayınladı. Söz konusu etkinlikte Samsung Galaxy Note 10 gözler önüne çıkacak.Tanıtım tarihi bir süredir bilinse de, bu kısa video Samsung’un telefonu nasıl pazarlayacağı konusunda önemli ipuçları veriyor.

Kısa videoda, birçok cihazla yapılabilecek işlerin sadece Note 10 ile yapılabileceği teması üzerinde duruluyor. DeX ile bir masaüstü bilgisayara dönüşebildiği vurgulanan Note 10’un ofis dışındayken de dizüstü bilgisayarın boşluğunu dolduracağı mesajı veriliyor. Samsung’un bu kısa videoda bile iPhone’a gönderme yapması gözden kaçmıyor.

Videonun Galaxy Note 10’a kurumsal bir perspektiften bakması ayrıca dikkat çekiyor. Note 9 için hazırlanan ilk tanıtım videolarında da ofis ortamı öne çıksa da; güçlü kamera, oyun performansı ve suya dayanıklılık gibi özellikler vurgulanmıştı. Böylelikle telefonun sadece kurumsal çalışanlara yönelik bir cihaz olmadığı mesajı da verilmişti.

Önümüzdeki dönemde çok sayıda Samsung Galaxy Note 10 videosu göreceğimiz kesin. Note 10’un bazı teknik özelliklerinin de 7 Ağustos öncesi yayınlanacak bu tarz kısa videolarla resmileşmesi sürpriz olmayacaktır.

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

14,335BeğenenlerBeğen
11,810TakipçilerTakip Et
4,837TakipçilerTakip Et
38,608AboneAbone Ol

İNCELEMELER