Realme Q3 sızıntısı Dimensity 1100 işlemciyi gösteriyor

Realme Q3 serisi için ilk resmi işaret geçtiğimiz gün gelmişti. Q2’nin satışlarının başarısından bahseden şirket, Q3’ün gelişinin müjdesini de vermişti. Realme Q3’e dair bilgiler de bu işaretin ardından yavaş yavaş sızmaya başladı.

Realme Q3’ün selefini sollamasını amaçlıyor. Sızıntılar şirketin bunun için güçlü bir donanım seti oluşturduğunu gösteriyor. Çin kaynaklı en son sızıntıya göre, Realme Q3’ün kalbinde MediaTek’in Dimensity 1100 işlemcisi bulunacak.

50W hızlı şarj desteğine 4500 mAh kapasiteli pil ve 120 Hz ekran da telefonun özellikleri arasında sayılıyor. Ancak akıllı telefonun kutusundan 65W bir şarj adaptörünün çıkabileceği de söylentiler arasında yer alıyor. Kamera delikli ekran ve dörtlü arka kamera sistemi gibi konularda ise bir değişiklik beklenmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
BiP ile WhatsApp karşılaştırmasında kazanan BiP oldu

Dedikodulara göre, Realme Q3 Çin’de 2000 yuandan (2473 TL) başlayan fiyatlarla satılacak. Realme Q3’le ilgili olarak bilinenlerin önümüzdeki dönemde artması sürpriz olmayacaktır.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone satın almayı düşünenlerin ilgisini çekecek indirim fırsatı

Bugünlerde bir iPhone satın almayı düşünüyorsanız, bu indirim fırsatı mutlaka ilginizi çekecektir. Trendyol'da bulunan Gürgençler Apple Premium Reseller mağazasında iPhone 12 Pro Max, iPhone...

Kontrolden çıkan Çinli roketin parçaları Hint Okyanusu’na düştü

Kontrolden çıkan Çinli roketin parçalarının Hint Okyanusu'na düştüğü tahmin ediliyor. Çin'in uzay ajansının sabah saatlerinde yaptığı açıklamada, Long March 5B roketin Maldivler'in batısına düştüğünün...