Realme Q3 serisi için ilk resmi işaret geldi

Realme Q2 serisinin üyeleri geçtiğimiz ekim ayında gözler önüne çıkmıştı. Üçlünün toplam satışları, aradan geçen altı ayın sonunda 1 milyonu geçti. Duyuruyu Weibo hesabında yapan Realme, Q3 serisinin yakında gözler önüne çıkacağını da açıkladı.

Realme Q2 serisi Çin dışına çıkmış değil. Ancak Q2 5G başka ülkelerde Narzo 30 Pro 5G adıyla piyasaya sürülmüştü. Realme Q2i de Realme V3 ismiyle kullanıcıların karşısına çıkmıştı. Bu noktada Realme V3’ün de Çin dışında piyasaya sürülmediğini belirtmekte fayda var.

Orta üst segment cihazların sunulduğu Realme Q ailesinin kısa aralıklarla yenilenmesi anlaşılabilir bir tercih gibi görünüyor. Realme ile aynı çatı altındaki Oppo da bazı serilerini oldukça kısa aralıklarla yeniliyor.

realme q3 Realme Q3 serisinin üyelerinde ne gibi özelliklerin sunulacağı şu an için bilinmiyor. Ancak serinin tüm üyelerinin 5G desteğiyle gelmesine kesin gözüyle bakılıyor. Sır tutmaktan pek hoşlanmayan Realme’nin yakında telefonlarla ilgili somut bilgiler paylaşmaya başlaması sürpriz olmayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Realme C20A tanıtıldı: Helio G35 işlemci, 6.5 inç ekran

Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları ve ürün incelemeleri YouTube kanalımızda. Abone olun, yeni videoları kaçırmayın!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kademeli normalleşmeyle ilgili yeni kararlar açıklandı

29 Nisan tarihinde başlayan tam kapanma süreci yarın sabah saat 05.00'te son buluyor. Bunun öncesinde İçişleri Bakanlığı, yayınladığı bir genelgeyle 17 Mayıs - 1...

Apple Music Hi-Fi ve AirPods 3 gelecek hafta içinde bekleniyor

Apple'ın önümüzdeki hafta için daha önce düşünülenden daha büyük planları olabilir. Yeni iMac, iPad Pro ve Apple TV 4K, 21 Mayıs'ta veya civarında erken...

Türkiye GP 2021 ile ilgili yeni karar; haziranda yarış olmayacak

Türkiye GP 2021'in 11-13 Haziran tarihleri arasında İstanbul Park pistinde düzenlenmesi planlanıyordu. Bunun resmi duyurusu birkaç hafta önce yapılmıştı. Ancak son günlerde yarışın Türkiye'de...