Realme Q3 serisi için ilk resmi işaret geldi

Realme Q2 serisinin üyeleri geçtiğimiz ekim ayında gözler önüne çıkmıştı. Üçlünün toplam satışları, aradan geçen altı ayın sonunda 1 milyonu geçti. Duyuruyu Weibo hesabında yapan Realme, Q3 serisinin yakında gözler önüne çıkacağını da açıkladı.

Realme Q2 serisi Çin dışına çıkmış değil. Ancak Q2 5G başka ülkelerde Narzo 30 Pro 5G adıyla piyasaya sürülmüştü. Realme Q2i de Realme V3 ismiyle kullanıcıların karşısına çıkmıştı. Bu noktada Realme V3’ün de Çin dışında piyasaya sürülmediğini belirtmekte fayda var.

Orta üst segment cihazların sunulduğu Realme Q ailesinin kısa aralıklarla yenilenmesi anlaşılabilir bir tercih gibi görünüyor. Realme ile aynı çatı altındaki Oppo da bazı serilerini oldukça kısa aralıklarla yeniliyor.

realme q3 Realme Q3 serisinin üyelerinde ne gibi özelliklerin sunulacağı şu an için bilinmiyor. Ancak serinin tüm üyelerinin 5G desteğiyle gelmesine kesin gözüyle bakılıyor. Sır tutmaktan pek hoşlanmayan Realme’nin yakında telefonlarla ilgili somut bilgiler paylaşmaya başlaması sürpriz olmayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bir YouTuber AirTag'i Tim Cook'a gönderince neler oldu? - Video

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...