Realme 8 5G tanıtımdan önce Google Play Console’da görüldü

Realme 8 5G için sızıntılar gelmeye devam ediyor. Akıllı telefon şimdi de Google Play Console kayıtlarında ve resmi bir basın görselinde görüldü. Telefonun tanıtım tarihi yaklaştığı için bu paylaşım ve sızıntılara pek şaşırmamak gerekiyor.

Realme 8 5G’yi daha önce şirket tarafından paylaşılan bir görselde ve tanıtım videosunda da görmek mümkün olmuştu. Geekbench test sonucu ve ABD Federal İletişim Komisyonu’ndaki (FCC) kayıtlar da telefonun özellikleri konusunda fikir edinme imkanı vermişti.

Akıllı telefonun kalbinde MediaTek’in Dimensity 700 işlemcisi bulunuyor. Bu işlemciye 8 GB RAM eşlik edecek. Telefona ihtiyaç duyduğu enerjiyi ise 5000 mAh kapasiteli pil verecek. Telefonun arkasındaki dörtlü kamera sisteminde ise ana kamera görevini 48 megapiksel sensör üstlenecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sony DualSense oyun kumandasına Apple desteği

Google Play Console kaydı, Realme 8 5G ile ilgili olarak yeni herhangi bir bilgi göstermiyor. Ancak daha önce ortaya çıkan bilgileri doğruluyor. Akıllı telefon 21 Nisan’da resmen gözler önüne çıkacak.

Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları ve ürün incelemeleri YouTube kanalımızda. Abone olun, yeni videoları kaçırmayın!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kademeli normalleşmeyle ilgili yeni kararlar açıklandı

29 Nisan tarihinde başlayan tam kapanma süreci yarın sabah saat 05.00'te son buluyor. Bunun öncesinde İçişleri Bakanlığı, yayınladığı bir genelgeyle 17 Mayıs - 1...

Apple Music Hi-Fi ve AirPods 3 gelecek hafta içinde bekleniyor

Apple'ın önümüzdeki hafta için daha önce düşünülenden daha büyük planları olabilir. Yeni iMac, iPad Pro ve Apple TV 4K, 21 Mayıs'ta veya civarında erken...

Türkiye GP 2021 ile ilgili yeni karar; haziranda yarış olmayacak

Türkiye GP 2021'in 11-13 Haziran tarihleri arasında İstanbul Park pistinde düzenlenmesi planlanıyordu. Bunun resmi duyurusu birkaç hafta önce yapılmıştı. Ancak son günlerde yarışın Türkiye'de...