OnePlus 9 serisinin özellikleri için yeni sızıntı

OnePlus 9 serisinin mart ayında resmiyet kazanması bekleniyor. Daha önceki sızıntılar, serinin iki telefonunda da ön kameranın ekranın üzerindeki deliğe yerleştirileceğini göstermişti. Yeni bir sızıntıda bu deliğin çapının 3.8 mm. olduğunu gösteriyor.

Digital Chat Station tarafından paylaşılan sızıntıda başka detaylar görmek de mümkün. Buna göre, telefonun Pro versiyonunda 6.78 inç büyüklüğünde QHD+ çözünürlüklü bir ekran bulunacak. Bu ekranın yenileme hızının ise 120 Hz olacağı söyleniyor.

OnePlus 9’da ise ekran büyüklüğü 6.55 inçe, çözünürlük de Full HD+’a iniyor. Bu düz panelin yenileme hızında ise bir farklılık söz konusu değil. OnePlus 9’un da 120 Hz bir ekranla geleceği söyleniyor.

OnePlus 9’un 8 mm., Pro’nun ise 8.5 mm. bir kalınlığa sahip olabileceği belirtiliyor. İki cihazın ağırlığının da 200 gramdan fazla olmadığının altı çiziliyor.

OnePlus 9 serisinin üyelerinin kalbinde Qualcomm Snapdragon 888 işlemcinin bulunmasına kesin gözüyle bakılıyor. 4500 mAh pil ve 65W hızlı şarj da serinin özellikleri arasında sayılıyor. Pro versiyonda 45W kablosuz şarj desteğinin bulunması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
HP'den dönen kameralı 11 inç tablet

TikTok aylık aktif kullanıcı sayısı 1 milyarı geçti

TikTok pazartesi günü yaptığı açıklamada, aylık 1 milyar aktif kullanıcıyı geçtiğini söyledi. Ağustos 2018'de yola çıkan ve ana şirketi Çin merkezli ByteDance'in veri toplama...

Skype yepyeni bir tasarım ve deneyimlerle yenileniyor

Skype'ın son beş yılda çok fazla miktarda tasarım değişikliğinden geçti. Ancak Microsoft hâlâ bir şeyleri yeniden denemeye ve düzeltmeye devam ediyor. Yazılım üreticisi, "gelişmiş,...

OnePlus 9 Serisi Türkiye’de, işte fiyat bilgileri

OnePlus'ın geçtiğimiz ilkbaharda duyurusunu gerçekleştirdiği OnePlus 9 Serisi Türkiye'ye geldi. Böylelikle ilk kez bir amiral gemisi OnePlus telefon serisini Türkiye'de görüyoruz. Telefonların fiyat bilgileri...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun