Eğlence

Netflix Sen Büyümeye Bak filminin yeni fragmanını paylaştı

netflix sen büyümeye bak

Netflix başrolünü Kaan Urgancıoğlu’nun üstlendiği Sen Büyümeye Bak filminin yeni fragmanını paylaştı. Filmde Melisa’nın ölümüyle baş başa kalan Fırat (Kaan Urgancıoğlu) ve Can (Mert Ege Ak), yaşadıkları derin acıya rağmen hayatlarına devam edebilmek için birbirlerine kenetlenir. Birbirlerini tanımaya çalışırken bir yandan da iyileştiren ikilinin umut dolu büyüme hikayesi anlatılıyor.

Sen Yaşamaya Bak’ın devam filminde başroldeki Kaan Urgancıoğlu’na, yetenekli oyuncu Melisa Aslı Pamuk’un yanı sıra Mert Ege Ak, Ezgi Şenler, Çağdaş Onur Öztürk, Asaf Baydar, Milane Eren, Alper Baytekin ve Perihan Savaş gibi başarılı isimler eşlik ediyor. Taff Pictures & Gig Productions tarafından üstlenilen yapımın senaryosunu Hakan Bonomo kaleme aldı. Yönetmen koltuğunda ise ‘Ketche’ olarak tanınan Hakan Kırvavaç oturuyor. 

Filmin hikayesi ise şu şekilde özetleniyor: “Fırat ve Can, Melisa’yı kaybettikten sonra onu asla unutmamaya söz verirken, kendileri için küçük bir dünya yaratmaya çalışırlar. Ortak bir acıyla bağlanan bu ikili, hem iki taze ev arkadaşı hem de bir baba ve oğul olurlar. Her ikisi için de zor geçen bir yılın ardından Fırat, aşkı yeniden bulmasına yol açacak tesadüfler ile karşılaşır ve hayatlarına yeni biri girer.”

Netflix Sen Büyümeye Bak filmini 23 Mayıs’ta yayınlayacak

Sen Büyümeye Bak, 23 Mayıs’ta tüm dünyada Netflix’le izleyicilerin karşısına çıkacak. Mayıs ayında Netflix’te izleyicilerle buluşacak diğer içerikleri ise buradan görebilirsiniz.

  • netflix sen büyümeye bak
  • netflix sen büyümeye bak
  • netflix sen büyümeye bak
  • netflix sen büyümeye bak
  • netflix sen büyümeye bak

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER