Netflix merakla beklenen 1899 dizisinin resmi fragmanını paylaştı

Netflix 1899 dizisinin resmi fragmanını sonunda yayınladı. Dark’ın yaratıcılarının imzasını taşıyan ve uzun zamandır beklenen dizinin yeni fragmanı, göçmen gemisinde yaşanan gizemli olayların detaylarını ortaya seriyor.

Netflix yeni dizisinin hikayesini şu şekilde özetliyor: “Sekiz bölümden oluşan dizi, Avrupa’dan batıya, New York’a uzanan gemi yolculuğunda gelişen sıra dışı durumları takip ediyor. Eski kıtanın dört bir yanından gelen, farklı geçmişlere sahip olan yolcular, varacakları ülkede onları bekleyen yeni yüzyıl ve gelecek için besledikleri umutları ve hayalleriyle birleşir. Ancak açık denizde aylardır kayıp şekilde sürüklenen ikinci bir geminin farkına vardıklarında, seyahatleri beklenmedik bir yöne savrulur. Bu geminin güvertesinde onları bekleyen bilmece ise vadedilen topraklara yaptıkları yolculuğu dehşet verici bir kâbusa çevirecek, geçmişlerini farklı sırlarla birbirine bağlayacaktır.”

1899, yukarıda da belirttiğimiz gibi, Dark’ın yaratıcıları Baran bo Odar ve Jantje Friese’nin imzasını taşıyor. Dizinin başrollerini Emily Beecham, Aneurin Barnard, Andreas Pietschmann paylaşıyor. Miguel Bernardeau, José Pimentão, Isabella Wei, Gabby Wong, Yann Gael, Mathilde Ollivier, Jonas Bloquet, Rosalie Craig, Maciej Musiał, Clara Rosager, Lucas Lynggaard Tønnesen, Maria Erwolter, Alexandre Willaume, Tino Mewes, Isaak Dentler, Fflyn Edwards, Anton Lesser de dizide izleyicilerin karşına çıkacak.

Netflix 1899 dizisini 17 Kasım’da dünyanın dört bir yanındaki aboneleriyle buluşturacak.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun